کدخبر : 157651
چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

دستگاه‌های اجرایی شادگان برای مقابله با هرگونه بحران آماده باشند

جنوب پرس: شادگان - فرماندار شادگان با تأکید بر اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با بحران از دستگاه های خدماتی خواست برای مدیریت بحران برنامه‌ریزی کرده و در آماده باش باشند.

دستگاه‌های اجرایی شادگان برای مقابله با هرگونه بحران آماده باشند

به گزارش جنوب پرس ، سعید حاجیان عصر امروز چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران که فرمانداری شهرستان شادگان برگزار شد، باتوجه به اعلام وضعیت بحران  و طغیان رودخانه کارون و ضرورت اجرای برنامه ها و تمهیدات پیشگیرانه اظهارکرد:  مدیران شادگان در مواقع بحران باید در شهرستان حضور داشته باشند.

وی با بیان اینکه باید همه دستگاه‌ها برای مقابله با حوادث احتمالی از آمادگی کامل برخوردار باشند، گفت: باید بتوانیم با برنامه‌ریزی، تعامل و همکاری در کم‌ترین زمان بحران را مدیریت کنیم.

فرماندار شادگان با اشاره به وضعیت احتمال طغیان رودخانه کارون اطراف بخش دارخوین این شهرستان بیان کرد: درصورت بروز بحران حضور روسای ادارات و کارکنان آن در محل کار خود و آمادگی لازم برای انجام وظایف محوله از پیش تعیین شده ضرورت دارد.

حاجیان در پایان ضمن تشکر از شرکت های نیشکر بابت حضور میدانی مدیران و اعزام ماشین آلات طی هفته گذشته بر آماده باش بودن کلیه ادارات و دستگاه های شهرستان تاکید کرد و گفت: کلیه ادارات عضو ستاد بحران شهرستان نسبت به اتخاذ  تمهیدات لازم با توجه به اعلام وضعیت بحران  و طغیان رودخانه کارون در محدوده روستاهای بخش دارخوین اقدام کنند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما