کدخبر : 157635
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

‎لایحه بودجه ۸۴۰ میلیاردی شهرداری بندرعباس تقدیم شورای شهر شد

جنوب پرس: شهردار بندرعباس لایحه بودجه ۸۴۰ میلیاردی شهرداری را با افزایش ۴۲ درصدی نسبت به بودجه سال‌جاری تقدیم شورای شهر کرد.

به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس، عباس امینی‌زاده در نود و ششمین جلسه رسمی شورای شهر بندرعباس لایحه بودجه سال آینده را به رئیس شورا ارائه کرد و اظهار داشت: بودجه سال ۹۸ را بر روی رقم ۸۴۰ میلیارد تومان بسته‌ایم و عامل اصلی این افزایش بودجه نسبت به سال گذشته تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است.

‎وی ادامه داد: بودجه سال ۹۸ نسبت به سال جاری ۴۲ درصد رشد داشته است و از ۵۹۰ میلیارد تومان در سال ۹۷ به ۸۴۰ میلیارد در سال ۹۸ خواهد رسید.

‎شهردار بندرعباس افزود: با تفاهم‌نامه‌های صورت‌گرفته ۵۰ درصد اعتبارات پروژه‌های نیمه تمام تامین شده است و با افزایش رقم بودجه به دنبال اتمام پروژه‌های نیمه تمام هستیم.

‎وی، سهم بودجه جاری شهرداری از رقم پیشنهادی را ۳۱ درصد عنوان کرد و افزود: در سال ۹۸ بودجه جاری شهرداری ۳۱ درصد بودجه کل را با رقمی معادل ۲۶۵ میلیارد تومان تشکیل خواهد داد و ۶۹ درصد نیز به بخش عمرانی با رقمی معادل ۵۷۵ میلیارد تومان تخصیص خواهد یافت.

‎امینی‌زاده از تخصیص ۷۸ میلیارد تومان به حوزه خدمات شهری و توسعه فضای سبز بندرعباس خبرداد و گفت: بنا بر برنامه پنج ساله راهبردی که طراحی شده است نسبت به سال ۹۷ افزایش ۵۰ درصدی را در تخصیص بودجه به حوزه توسعه و نگهداشت فضای سبز شهری اختصاص داده‌ایم.

‎وی در ادامه گفت: مجبوریم درآمدهای شهرداری را افزایش دهیم تا بودجه ۹۸ محقق شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما