کدخبر : 157631
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

کهگیلویه آماده کارهای بزرگ باشد/گازرسانی به دیشموک و چاروسا در گذشته رؤیا بود

جنوب پرس: نماینده کهگیلویه در مجلس در تشریح عملکرد خود گازرسانی به دیشموک و چاروسا را از مهمترین اقدامات تحقق یافته عنوان کرد و گفت: در سایر حوزه‌ها هم کارهای بزرگی در حال انجام است.

به گزارش جنوب پرس ، از کهگیلویه،عدل هاشمی‌پور در جمع خبرنگاران اظهار داشت:فارغ از همه مسایل قومی قبیله‌ای و باندی کار می‌کنم چون می‌دانم درد جامعه و حوزه انتخابیه چیست.

وی با بیان اینکه زیر چتر ولایت فقیه  به عنوان سرباز رهبری و یک بسیجی از نظام اسلامی شب و روزم را برای خدمت به مردم گذاشتم،نوکری می‌کنم و در این راه کوتاه نمی‌آیم،گفت: گردنم را برای دفاع از انقلاب و نظام می‌دهم اگر قرار باشد کوچکترین خدشه ای به نظام وارد شود بنده یکی از کسانی هستم که خود را فدای رهبری و نظام خواهم کرد.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس با بیان اینکه همه ما و احزاب گوناگون در یک کشتی سواریم و همه مقلد رهبری هستیم که سکاندار کشتی است و بعد از امام راحل دارد کشتی را مدیریت می کند ادامه داد: دلیلی ندارد بنده و امثال بنده کشتی را سوراخ کنیم.

هاشمی‌پور سیاست‌زدگی را مانع توسعه خواند و اظهار داشت: ۳۱ ماه گذشته در نطق‌های انتخاباتی هم عرض کردم ضمن احترامی که برای احزاب و گروه‌های سیاسی قائلم برای توسعه جواب نمی‌دهد.

وی ضمن تشکر از نمایندگان ادوار گذشته گفت:باید این واقعیت را بپذیریم که کار اساسی و زیربنایی در استان ما به ویژه در حوزه انتخابیه نشد و چیزی است که معلوم است؛ نه جاده‌های درست و حسابی داریم نه توانستیم از آب‌های رودخانه‌ها استفاده کنیم نه توانستیم معادن را فعال کنیم نه به بخش‌ها گازرسانی شد بنابراین کار بزرگ و اساسی نشده است.

هاشمی‌پور افزود:امروز خدا را شاکرم که شعارهایی دادم جوانان اعتماد کردند و کارها در حال انجام است.

وی،به اقدامات انجام شده در راستای شعارهای انتخاباتی خود پرداخت و گفت:در بخش کشاورزی  موافقتنامه سد آبریز ابلاغ شده جاده دسترسی و تجهیز کارگاه قبل از پایان سال آغاز می‌شود.

*تأمین آب ۳۱ هزار هکتار زمین کشاورزی در بودجه ۹۷ قرار گرفت

هاشمی‌پور از کددار شدن آبرسانی ۳۱ هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی صحرای کلاچو و دشت چرام ۳در بودجه سال ۹۷ خبر داد و تصریح کرد: مجوز آب شرب پایدار چهار شهر از سد کوثر گرفته شد که قرارگاه خاتم در حال کار است.

*تکمیل جاده پاتاوه به دهدشت حداکثر تا پایان سال آینده

وی همچنین با اشاره به پروژه ملی جاده پاتاوه به دهدشت این پروژه را منتسب به رهبری در سال ۷۳ دانست و گفت:به رغم همه مشکلات مالی ۱۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات دفتر رهبری اوراق مشارکت استفاده کردیم و جاده حداکثر تا پایان سال آینده تکمیل خواهد شد.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس گفت: پیمانکار معدن فسفات چرام با قرارداد۱۶ میلیارد تومانی برای نصب کارخانه آهک و هیدراته آغاز شده است.

وی با بیان اینکه هر شعاری دادم در حال تحقق است،ادامه داد: خداوند را شاکر هستم که گازرسانی به دیشموک و چاروسا ظرف یک سال و نیم با ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه محقق شد این در حالی است که برخی فکر نمی‌کردند روزی گاز به این بخش‌ها برسد.

*عزم راسخی برای گازرسانی به دیشموک و چاروسا در گذشته نبود

هاشمی‌پور گفت: گازرسانی به این بخش‌ها اگر در گذشته انجام می‌شد با همین خط لوله ۴۳ اینچ تنها پنج میلیون تومان هزینه دربر داشت اما از این فرصت استفاده نشد ضمن اینکه کارهای رزی و متوسط در گذشته انجام گرفت.

هاشمی‌پور در ادامه تشریح عملکرد خود افزود:در بخش درمان کارهای خوبی انجام شد به زودی هلی‌کوپتر به اورژانس هوایی دهدشت اختصاص می‌یابد و اعتبار چهار میلیارد تومانی برای زمین این باند ۱۰۰ درصد تخصیص خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه در حوزه ورزش طی ۲ سال قریب به ۳۰ میلیارد تومان از وزیر نفت و دیگران کمک گرفتم احداث۲۴ چمن مصنوعی با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان، سالن ورزشی چند منظوره سرفاریاب و سالن ورزشی چند منظوره لیکک ممبی سرآسیاب  را از جمله پروژه‌های ورزشی برشمرد.

*برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی با جوازی ۶۰ میلیونی در کهگیلویه

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس تصریح کرد:زمینه‌سازی برای برگزاری پیاده‌روی همگانی صورت گرفته و این همایش اسفندماه برگزار خواهد شد که ۶۰ میلیون تومان جایزه برای یک خودروی پراید و ۱۵ عدد دوچرخه از خیرین جذب کردم.

وی گفت:برای کارهای بزرگ آمدم ممکن است جایی پنج درصدی هم کارها بلنگد اما مطمئن باشید کوتاه نخواهم آمد.

هاشمی‌پور ادامه داد: ۶ میلیارد تومان برای جاده تنگ چویل که باغملک را به دیشموک وصل می‌کند از وزیر نفت گرفتم.

وی تأکید کرد:امیدوارم رسانه‌ها اخلاق و صداقت را به همه تذکر دهند که در گفتار و کردار ما مورد توجه قرار گیرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما