کدخبر : 157591
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۶
فاقددیدگاه
پرینت

دستور سردار پاکپور برای امدادرسانی به سیل زدگان خوزستان

جنوب پرس: فرمانده نیروی زمینی سپاه در پی وقوع سیل در خوزستان به همه یگان های نیروی زمینی سپاه وهوانیروز درسطح استان دستور داد که نسبت به امداد رسانی و رفع نیازهای سیل زدگان اقدامات لازم را انجام دهند.

دستور سردار پاکپور برای امدادرسانی به سیل زدگان خوزستان

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی سپاه، در پی وقوع سیل در استان خوزستان سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه به تمامی یگان‌های نیروی زمینی سپاه و هوانیروز در استان خوزستان دستور داد تا به نسبت به امداد رسانی و تامین نیازهای سیل زدگان اقدامات لازم را انجام دهند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه در این زمینه یادآور شد: مردم عزیز خوزستان در روزهای اخیر در پی وقوع سیل دچار خسارت هایی شدند که لازم است تمامی یگان‌های مستقر نیروی زمینی سپاه و هوانیروز در این استان نسبت به امدادرسانی به مردم و رفع نیازهای سیل زدگان مساعدت لازم را انجام دهند.

وی ادامه داد: همه یگان ها و هوانیروز لازم است در اسرع وقت هر اقدامی در جهت رفع مشکل سیل زدگان را در سطح استان انجام دهند تا شاید بتوان کمی از آلام مردم عزیز و غیور این استان کاست.

سردار پاکپور در پایان خاطرنشان کرد : ما تا آخرین لحظه در کنار مردم سیل زده استان خوزستان هستیم و با همه توان آنچه که در جهت خدمتگزاری لازم باشد را انجام خواهیم داد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما