کدخبر : 157508
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
فاقددیدگاه
پرینت

ضرورت شتاب‌بخشی به پرداخت تسهیلات برای ایجاد اشتغال بیشتر

جنوب پرس: معاون برنامه‌ریزی فرمانداری بندرعباس گفت: دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل، شتاب بیشتری به پرداخت تسهیلات به متقاضیان دهند تا بتوانیم فرصت‌های شغلی بیشتری ایجاد کنیم.

به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس، نرگس غلامپور بعد از ظهر امروز در جلسه کمیته اشتغال و اقتصاد مقاومتی شهرستان اظهار داشت: ایجاد اشتغال یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این کمیته است که برای تحقق آن باید پیش از گذشته کوشا باشیم.

وی در ادامه افزود: برای جذب سرمایه‌گذاران و در اعطای تسهیلات برای متقاضیان ایجاد مشاغل شهری و روستایی باید تلاش بیشتری انجام داد تا این امر مهم محقق شود.

معاون برنامه‌ریزی فرمانداری بندرعباس بیان داشت: در این فرصت باقی مانده از سال لازم است دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل، شتاب بیشتری به پرداخت تسهیلات به متقاضیان دهند تا بتوانیم فرصت‌های شغلی بیشتری ایجاد کنیم.

غلامپور گفت: دستگاه‌های اجرایی  بازدید از طرح‌های خوداشتغالی در روستاها را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهند، زیرا ایجاد امید و اشتغال جوانان روستایی، از اولویت‌های مهم دولت به شمار می‌رود و اشتغال در روستاها می‌تواند مهاجرت معکوس را به همراه داشته باشد.

وی در پایان بیان کرد: ایجاد اشتغال و تقویت اقتصاد مقاومتی دو امر مهم است که برای تحقق آن دو در شهرستان تلاش می‌شود، همچنین برنامه راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی شهرستان اعم از استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها، رفع موانع و مشکلات، هدف‌گذاری، مجوزها و پیشنهادات و راهکارها در خصوص پیاده‌سازی بهتر اقتصاد مقاومتی می‌باشد که لازم است کلیه دستگاه‌ها به این امر توجه ویژه ای داشته باشند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما