کدخبر : 157494
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری جشنواره‌های متعدد ورزشی به مناسبت فجر

جنوب پرس: رئیس ورزش و جوانان سپیدان گفت: به مناسبت ایام دهه فجر مسابقات متعدد ورزشی در بخش‌های مختلف شهرستان سپیدان برگزار می‌شود.

فرامرز عمادی در گفت‌وگو با خبرنگار  جنوب پرس ، در سپیدان اظهار داشت: علاوه بر این که همایش بزرگ رزمی‌کاران بیضا و اردکان در بخش آقایان و بانوان در ایام دهه فجر برگزار می‌شود رشته‌های فوتبال، فوتسال، والیبال، تنیس روی میز و دو صحرانوردی نیز از جمله رشته‌هایی هستند که مسابقاتشان با نام فجر ۹۷ در بخش‌های بیضا و همایجان انجام خواهد شد.

فرامرز عمادی با اشاره به این که مراسم گرامی‌داشت سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) توسط وشوکاران و رزمی‌کاران شهرستان سپیدان در سالن ۲۲ بهمن برگزار می‌شود، افزود: مسابقات والیبال روستایی و کارمندان دولت و همچنین رقابت‌های تنیس روی میز کارمندان دولت و کشتی نونهالان شهر اردکان برگزار و همچنین رقابت‌های کبدی استان در بخش آقایان و بانوان در رده سنی نوجوانان و جوانان به میزبانی شهر سپیدان در دهه فجر انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: رشته‌های محبوب ورزشی دیگری نیز مانند رقابت‌های کبدی استان در بخش آقایان و بانوان در رده سنی نوجوانان و جوانان به میزبانی شهر سپیدان در این ایام برگزار می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما