کدخبر : 157492
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

نام ۵ کشتی‌گیر ایذه‌ای در ترکیب تیم ملی قرار گرفت

جنوب پرس: کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی به منظور حضور در مسابقات جام بین‌المللی تختی نام ۵ کشتی‌گیر ملی‌پوش ایذه‌ای را در فهرست نهایی خود قرار داد.

به گزارش جنوب پرس ، از ایذه؛ کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان برای حضور این تیم در مسابقات جام بی‌المللی تختی که قرار است به‌زودی در اندیمشک برگزار شود نام ۵ کشتی‌گیر جوان و عنوان‌دار شهرستان ایذه در مسابقات بین‌المللی را در ترکیب نهایی خود قرار داد.

در وزن ۵۵ کیلوگرم، سعید سید احمدیان؛ در ۶۰ کیلوگرم، مهرداد مردانی پس از حضور در مسابقات جام جهانی و المپیک آسیایی به همراه تیم ملی؛ این‌بار باید در این مسابقات به مصاف حریفان خود برود.

در ۶۷ کیلوگرم، حسین اسدی جوان و جنگنده؛ در ۸۲ کیلوگرم، پیام بویری که سابقه کسب چند مدال جهانی و آسیایی جوانان و مسابقات آسیایی بزرگسالان را در کارنامه خود دارد باید پس از دو سال مصدومیت برای نشان دادن توانایی‌های خود در قالب کشتی‌گیر ملی‌پوش به مصاف حریفان برود.

در ۸۷ کیلوگرم نیز رامین طاهری پس از یک دوره مصدومیت دو ساله از ناحیه رباط صلیبی باید برای افزودن به افتخارات خود در قالب کشتی‌گیر ملی‌پوش با حریفان سرشاخ شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما