کدخبر : 156186
پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

خانه احزاب استان بوشهر افتتاح شد

جنوب پرس: آئین آغاز به کار خانه احزاب استان بوشهر با حضور مسئولان استانی و فعالان احزاب برگزار شد.

خانه احزاب استان بوشهر افتتاح شد

به گزارش جنوب پرس ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر ظهر پنجشنبه در این آیین اظهار داشت: فعالیت‌های حزبی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و نقش مهمی در ارتباط مردم و مسئولان دارند.

مجید خورشیدی با بیان اینکه احزاب منتقل کننده دوسویه پیام جامعه به حاکمیت و پیام حاکمیت به جامعه محسوب می‌شوند افزود: استفاده از ظرفیت احزاب باید از مرحله انتخابات و انتخاب نامزدهای حزبی و همسو تا پایان مسئولیت دولت‌ها ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه راه‌اندازی خانه احزاب باعث می‌شود تا احزاب بتوانند با دغدغه کمتری به فعالیت‌های حزب اقدام کنند گفت: احزاب با تضارب افکار و با حضور موثر خود می‌توانند در راستای موفقیت و اعتلای نظام اسلامی اهتمام ورزند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر نیز در این آئین بر تقویت تعامل با احزاب به عنوان یک سیاست راهبردی تاکید و اظهار داشت: احزاب به عنوان حلقه‌های واسط میان مردم و حاکمیت دارای مسئولیت خاصی هستند.

عادل دهدشتی با اشاره به نقش مهم احزاب و گروه‌های سیاسی برای انتقال آرا و مطالبات مردم خاطرنشان کرد: تاسیس خانه احزاب استان بوشهر، سبب می‌شود که شعب احزاب بتوانند در پیگیری مسائل صنفی و تحقق کارویژه‌های مختلف حزبی موفق‌تر باشند.

در این آئین انتخابات خانه احزاب بوشهر برگزار شد و اعضای شورای اجرایی و بازرس خانه احزاب استان مشخص شدند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما