کدخبر : 156146
پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
فاقددیدگاه
پرینت

۳ بازیکن جمی به تیم ملی هندبال دعوت شدند

جنوب پرس: دبیر هیات هندبال شهرستان جم گفت: اردوی تیم ملی هندبال پایه کشورمان از 24 دی ماه در تهران آغاز می شود که 3 هندبالیست جمی نیز به اردوی تیم ملی دعوت شده اند و در این اردو حاضر خواهند شد.

به گزارش جنوب پرس ، نیما صبور امروز در شهرستان جم، اظهار داشت: ۳ بازیکن هندبال پایه شهرستان جم به اردوی تیم ملی هندبال دعوت شدند.

دبیر هیات هندبال شهرستان جم افزود: اردوی تیم ملی هندبال پایه کشورمان از ۲۴ دی ماه در تهران آغاز می شود که ۳ هندبالیست جمی نیز به اردوی تیم ملی دعوت شده اند و در این اردو حاضر خواهند شد.

وی بیان کرد: یزدان خلیلی، محمدرضا زارعی و ابوالفضل مظفری سه بازیکن جمی هستند که به تیم ملی هندبال دعوت شده اند.

صبور با اشاره به عملکرد هیات هندبال شهرستان جم در سال جاری افزود: تیم های پایه پسران و دختران هندبال در شهرستان جم تقویت می شود و تیم های پایه از اهمیت بالایی برخوردار است و آینده یک ورزش در گرو تقویت ورزشکاران پایه است.

دبیر هیات هندبال شهرستان جم اظهار داشت: ورزش هندبال شهرستان جم نیازمند حمایت است و این هیات با دست خالی سه ورزشکار را به تیم ملی رساند و انتظار داریم از این ورزش در شهرستان جم به صورت جدی حمایت شود.

وی از حمایت های نماینده مجلس، فرمانداری، اداره ورزش و جوانان و آموزش و پرورش برای توجه به ورزش هندبال شهرستان جم تقدیر کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما