کدخبر : 156107
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۴
فاقددیدگاه
پرینت

موسسه خیریه «مراقبت متعالی در منزل» در شیراز آغاز به کار کرد

جنوب پرس: موسسه خیریه «مراقبت متعالی در منزل» با هدف ایجاد فرهنگ متعالی در قالب مراقبت بهداشت، درمان، پرستاری و توان‌بخشی در شیراز فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش جنوب پرس ، از شیراز، رئیس هیأت امناء موسسه خیریه مراقبت متعالی در منزل عصرامروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درراستای تحقق شعار بهداشت جهانی مبنی بر اجرای ایده مراقبت متعالی در منازل به‌عنوان فرهنگی جهانی برای نخستین بار موسسه خیریه مراقبت متعالی در منزل در تهران، اصفهان و به شکل نظری در شیراز راه‌اندازی شده است.

سید ضیاءالدین تابعی تصریح کرد: در فاز نخست فعالیت‌های این موسسه خیریه از مهرماه آغاز و تا فروردین‌ماه ادامه دارد و فاز‌های بعدی از سال آینده آغاز می‌شود.

رئیس هیأت امناء موسسه خیریه مراقبت متعالی در منزل استان فارس بیان داشت: ایجاد فرهنگ متعالی در قالب مراقبت بهداشت، درمان، پرستاری و توان‌بخشی مهم‌ترین رویکرد و اهداف این موسسه خیریه است.

تابعی اضافه کرد: برای اجرایی شدن فرهنگ مراقبت متعالی در منزل نیاز به پشتوانه اقتصادی، روحی، عاطفی و حقوقی از سوی دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه خیران است ودراین مورد اطلاع‌رسانی از سوی رسانه‌های دیداری، شنیداری و مکتوب ضروری است.

وی با تاکید بر استفاده از تجربیات علمی، دانشگاهی و نیز استفاده از دستاورد‌های علمی دیگر کشور‌ها برای اجرایی شدن این فرهنگ در جهان به‌عنوان الگو افزود: برای ارائه خدمات داوطلبانه در این موسسه بسیاری از پزشکان، پرستاران، روحانیان و دیگر افراد خیر برای انجام خدمات روانشناسی بالینی و دیگر خدمات درمانی حضور دارند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما