کدخبر : 156084
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

سارقان طلاجات منزل در گناوه دستگیر شدند/ کشف طلا به ارزش ۱۰ ميليارد

جنوب پرس: فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: در يك عمليات هماهنگ پليسي شب گذشته باند سه نفره سارقان طلاجات منزل در شهر گناوه دستگير و بيش از 10 ميليارد ريال اموال مسروقه از آنان كشف شد.

به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، سردار خلیل واعظی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در یک عملیات هماهنگ پلیسی شب گذشته باند سه نفره سارقان طلاجات منزل در شهر گناوه دستگیر و بیش از ۱۰ میلیارد ریال اموال مسروقه از آنان کشف شد.
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در پی  وقوع چند فقره سرقت طلاجات منزل در شهر گناوه طرح ویژه پلیس آگاهی شهرستان با همکاری یگان امداد و کلانتری ها اجرا شد.
وی افزود: با بررسی های پلیسی و اطلاعاتی و حضور میدانی کاراگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در صحنه های سرقت مدارک و مستنداتی از سارقان شبانه طلاجات منزل بدست آمد.
فرمانده انتظامی استان بوشهرگفت: پس از توجیه کامل تیم های عملیاتی ماموریت یگانهای پلیس در حوزه های تعیین شده آغاز شد.
وی بیان کرد:شب گذشته یکی از واحدهای پلیس به یک دستگاه خودرو مظنون شدند که در همین راستا راننده آن دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل می شود.
به گفته سردار واعظی با  اعتراف این فرد به سرقت دونفر دیگر از همدستانش نیز بلافاصله پس از سرقت یک واحد مسکونی دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه سارقان ساکن دو استان همجوار هستند که با تشکیل یک باند تلفیقی سوژه های سرقت خود را از واحدهای مسکونی شیک و خالی از سکنه انتخاب می کردند اظهار داشت: این افراد در شب گذشته با سرقت از سه منزل مسکونی بیش از ۱۰ میلیارد ریال طلا، دلار و درهم به سرقت برده بودند که همه اموال مسروقه کشف و به صاحبان آن برگردانده شد.
سردار واعظی گفت: احتمال اینکه افراد این باند سرقت های بیشتری در سطح شهرستان و یا استان انجام داده باشند وجود دارد و به همین منظور تحقیقات تکمیلی در پلیس آگاهی گناوه در حال انجام می باشد.
وی با تمجید از مشارکت فعالانه شهروندان در تامین امنیت از آنان خواست هر مورد مشکوکی را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما