کدخبر : 155997
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
فاقددیدگاه
پرینت

افزایش ۱۰۰ درصدی جذب کادر تخصصی مراکز درمانی تامین اجتماعی بوشهر

جنوب پرس: مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر از افزایش ۱۰۰ درصدی جذب کادر تخصصی مراکز درمانی تامین اجتماعی استان بوشهر خبر داد.

افزایش ۱۰۰ درصدی جذب کادر تخصصی مراکز درمانی تامین اجتماعی بوشهر

به گزارش جنوب پرس ، یلدا دارابی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای توسعه و ارتقای خدمات به جامعه هدف تامین اجتماعی در استان بوشهر اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی با اشاره به افزایش ۲۵ درصدی بودجه در سال جاری گفت: علاوه بر افزایش قابل توجه بودجه درمان تامین اجتماعی استان در سال جاری در بحث جذب اعتبار و پیگیری و وصول اعتبارات سال‌های ٨۵ لغایت ٩۵ نیز اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است.

دارابی تکمیل کادر تخصصی مراکز درمانی را از اولویت های درمان تامین اجتماعی استان دانست و گفت: جذب پزشک و کادر تخصصی مراکز درمانی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته صد درصد رشد داشته و درهمین مدت ۵٠ نفر به کادر پرستاری مجموعه درمانی تامین اجتماعی استان افزوده شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر افزود: تعداد تخت‌های بیمارستان‌های استان نسبت به سال گذشته بالغ بر دو درصد افزایش یافته است و توسعه دو بیمارستان مهر برازجان و حضرت نبی اکرم (ص)عسلویه در دستور کار است.

دارابی بیان داشت: همه تلاش خود را در راستای بهبود ارائه خدمات درمانی نوین و با کیفیت به مردم شریف استان بوشهر به کار خواهیم بست  و در این راه از همه ظرفیت ها و قابلیت های استان در راستای توسعه درمان استفاده می کنیم.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما