کدخبر : 155954
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
فاقددیدگاه
پرینت

جمع‌آوری ۱۴۰ میلیون تومان صدقه در شهرستان بستک

جنوب پرس: رئیس کمیته امداد بستک گفت: مردم خیر شیعه و اهل سنت این شهرستان طی 9 ماهه نخست سال‌جاری بیش از 140 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد چهار برابری رشد داشته است.

جواد رستمیزاده، ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار  جنوب پرس ، در بستک با اشاره به افزایش اعتماد مردم به کمیته امداد اظهار داشت: باوجود هجمه‌های دشمن به کمیته امداد، کمک‌های مردمی رشد چشمگیری داشت.

وی از رشد چهار برابری مشارکت مردم شهرستان بستک در پرداخت صدقه امسال خبر داد و افزود: مردم خیر شیعه و اهل سنت شهرستان بستک به‌منظور دستگیری از نیازمندان، طی ۹ ماهه سال جاری بیش از ۱۴۰ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند.

رستمی زاده خاطرنشان کرد: این مبالغ از یک‌هزار و ۵۰۷ صندوق بزرگ، متوسط و خانگی که در سراسر شهرستان نصب، توزیع‌ و جمع‌آوری‌ شده است و صدقه هر منطقه به مصرف حمایت از معیشت، تحصیل، درمان، ازدواج، جهیزیه و مسکن نیازمندان همان منطقه می‌رسد.

رئیس کمیته امداد شهرستان بستک یادآور شد: به‌طور میانگین طی امسال ماهانه بیش از ۱۵ میلیون تومان صدقه از صنادیق صدقه سطح شهرستان جمع‌آوری‌شده است.

وی در پایان با اشاره به روش‌های نوین پرداخت صدقه، گفت: برای پرداخت صدقه مردم نیکوکار شهرستان بستک می‌توانند از سامانه تلفن گویای ۳۲۸۸ و همچنین نصب اپلیکشین سنا با ارسال عدد ۳ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ و نرم‌افزار ناب با ارسال عدد ۱۰۰ به شماره ۳۰۰۰۷۶۳۹ بر روی تلفن همراه خود استفاده کنند.

گفتنی است، کمیته امداد شهرستان بستک، طی ۹ ماهه سال گذشته ۲۴ میلیون تومان صدقه جمع‌آوری کرده بود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما