کدخبر : 155915
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
فاقددیدگاه
پرینت

اجرای طرح جامع شتاب بخشی سواد آموزی در شهرستان کهگیلویه

جنوب پرس: مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح جامع شتاب بخشی به سواد آموزی در شهرستان کهگیلویه با پوشش افزایش ۴ درصدی در مدت ۴ سال خبر داد.

اجرای طرح جامع شتاب بخشی سواد آموزی در شهرستان کهگیلویه

به گزارش جنوب پرس ، هادی زارع پور پیش از ظهر سه شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان، افزود: رده سنی ۱۰ تا ۴۹ سال شهرستان کهگیلویه دارای پایین ترین نرخ باسوادی در استان است که هدفگذاری هایی برای ارتقای شاخص های سواد آموزی در این منطقه انجام شده است.

زارع پور با تاکید بر اجرای طرح، تاکید کرد: ‌طرح شتاب بخشی و ارتقای سواد آموزی در این شهرستان تصویب و به متولیان ابلاغ شده است.

زارع پور با بیان اینکه طی ۴ سال هدفگذاری رساندن میانگین نرخ باسوادی شهرستان کهگیلویه به نرخ استانی عملیاتی می شود، اظهار کرد: افزایش سالانه یک درصد نرخ باسوادی در جامعه هدف نیز اجرایی خواهد شد.

وی افزود: با همکاری و تعامل دستگاه های مختلف استان نیز ارتقای سطح تجهیزات، بکارگیری ظرفیت ها و ارائه تسهیلات تشویقی در راستای اجرای طرح عملیاتی می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه طی سال گذشته ۸ مرکز یادگیری در استان فعال شد، ابراز داشت: برای سال جاری نیز هدفگذاری ایجاد ۸ مرکز یادگیری را داشتیم که ایجاد سه مرکز محقق شده است.

وی افزود: تا پایان اسفند ماه راه اندازی ۵ مرکز اجرایی خواهد شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما