کدخبر : 155849
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
فاقددیدگاه
پرینت

تنها کلانتری شهر پاسخگوی جمعیت گناوه نیست/افزایش ۴ برابری کشفیات مواد مخدر در گناوه

جنوب پرس: فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت:این جمعیت شهر و گستردگی آن وجود تنها یک کلانتری، پاسخگوی نیاز شهر گناوه نیست
13971018000322_Test_PhotoH
به گزارش جنوب پرس ، سرهنگ حسین احمدی صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان گناوه اظهار داشت:  مهمترین تهدیدات و آسیب های اجتماعی در شهرستان گناوه،  سرقت، اعتیاد به مواد مخدر و فضای مجازی است.

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه با اشاره به لزوم مدیریت فضای مجازی افزود: کارشناسان این سازمان چندین نشست آسیب شناسی در مدارس، دانشگاه ها و مساجد برگزار کرده است و این روند روشنگری ادامه دارد.

وی در پاسخ به خبرنگاران در رابطه با ایجاد چند شرکت هرمی در گناوه گفت: چند شرکت هرمی که در گناوه وجود داشت شناسایی و پرونده آن در پلیس آگاهی تشکیل شده و هماهنگی های قضایی آن در حال انجام است.

احمدی در بحث سرقت های صورت گرفته در سطح شهرستان گناوه، بیان داشت: با تلاش و زحمات همکاران در نیروانتظامی شهرستان و اطلاع رسانی خوب مردم در مواجه با جرائم، توانستیم در مجموع  ۹۰ درصد سرقت ها را کشف کنیم.

فرمانده نیرو انتظامی گناوه گفت: با تلاش های صورت گرفته و اطلاع رسانی ها در مدارس، دانشگاه ها و سایر دستگاه های اجرایی، تصادفات فوتی نسبت به مدت مشابه سال قبل،  ۶۰ درصد کاهش پیدا کرده است.

براساس گزارش فارس ​وی با اشاره به حوزه مشاوره و مددکاری اجتماعی کلانتری ابراز داشت: در سطح شهرستان از مجموع پرونده های ارسالی به کلانتری و این مرکز ۹۰ درصد پرونده ها در خود کلانتری به صلح و سازش ختم شده است که نیاز به ارسال پرونده به مقام قضایی نبوده است.

احمدی یکی دیگر از آسیب های اجتماعی را اعتیاد به مواد مخدر دانست و افزود: در این حوزه با اجرای طرح هایی که در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در سطح شهرستان انجام شده و همکاری خوب مردم و اطلاع رسانی های به موقعی که صورت گرفته است افزایش چهار برابری کشفیات مواد مخدر نسبت به  مدت مشابه سال قبل را داشته ایم.

فرمانده انتظامی گناوه در پاسخ به سوال خبرنگاری در رابطه با ارتقای کلانتری سطح شهر گفت:  این جمعیت شهر و گستردگی آن وجود تنها یک کلانتری، پاسخگوی نیاز شهر گناوه نیست که در این راستا با همکاری فرماندار و اداره راه و شهرسازی گناوه واگذاری زمین در حال انجام است و با هماهنگی ها و پیگیری های انجام شده از طریق مرکز، ایجاد کلانتری جدید صورت خواهد گرفت.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما