کدخبر : 155838
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
فاقددیدگاه
پرینت

آخرین جزییات حادثه آتش‌سوزی رستوران شرکت نفت گچساران / حال مصدومان رضایت‌بخش است

جنوب پرس: رئیس اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران آخرین جزییات حادثه آتش سوزی رستوران شرکت نفت را بیان کرد.
13961121000374_Test_PhotoH
به گزارش جنوب پرس ، روز گذشته رستوران غذاخوری دشت بلوط شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران طعمه حریق شد که در این حادثه ۳ نفر از نیروهای پیمانکاری شرکت جاوید گران مهر جنوب دچار سوختگی شدند.

 رئیس اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران اظهار کرد: در پی خبر اعلان آتش‌سوزی روز گذشته در رستوران غذاخوری مجتمع دشت بلوط شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گروه‌های اطفاء و امدادی به محل اعزام شدند.

صفری ادامه داد: در بررسی‌های اولیه حاکی از آتش‌سوزی در آشپزخانه و در هنگام زیاد کردن شعله‌ی گاز بوده است که متأسفانه باعث سوختگی سطحی ۲ نفر از کارکنان نیروهای پیمانکاری شرکت جاویدگران مهر جنوب شده است.

این مسوول بیان کرد: کارشناسان این شرکت در حال بررسی علل ریشه‌ای حادثه  هستند.

رئیس اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با اشاره به خبری که در سایت‌های محلی  در این باره منتشر شده بود، گفت: این آتش سوزی بر اثر زیاد کردن شعله گاز  اتفاق افتاده و هیچ‌گونه انفجاری در این محوطه رخ نداده است.

به گزارش فارس وی با اشاره به وضعیت مصدومان حادثه دیده  خاطرنشان کرد: حال عمومی مصدومین رضایت‌بخش است و یک نفر از مصدومین به شیراز اعزام شده است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما