کدخبر : 155799
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۸
فاقددیدگاه
پرینت

کشف محموله ۹۶۰ میلیونی کالای قاچاق در بندرلنگه

جنوب پرس: فرمانده انتظامي شهرستان بندرلنگه از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 960 میلیون ریال در شهرستان خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، بیژن بارسالاری در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پاسگاه انتظامی «رستاق» حین گشت‌زنی در محور پارسیان به بندرلنگه  به دو دستگاه اتوبوس اسکانیا مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خودروهای مذکور تعداد۳دستگاه ماشین لباسشویی ،یک دستگاه تلویزیون ،دوحلقه لاستیک ماشین سنگین ، یک دستگاه یخچال و۱۱۰کیلوگرم آجیل قاچاق کشف شد.

بارسالاری ارزش محموله مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان ۹۶۰ میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه سه متهم دستگیر که به همراه محموله مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه تأکید کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند و سامانه ۱۱۰ بصورت ۲۴ ساعته آماده دریافت درخواست های انتظامی ،اطلاعاتی و امنیتی شهروندان است.

کشف تنباکوی قاچاق در بندر لنگه 

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال کالای قاچاق از بیابان‌های اطراف شهرستان بندرلنگه، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تشکیل چند اکیپ پوششی به مسیرهای مورد نظر اعزام و پس از شناسایی ۵ خودرو سواری حامل حالای قاچاق ، طی یک تعقیب و گریز طولانی خودروهای مذکور را متوقف کردند.

سرهنگ بارسالاری با اشاره به اینکه در بازرسی از خودروهای مذکور ۳۵ هزار و ۷۶۰ پاکت تنباکو میوه ای قاچاق و یک قبضه سلاح جنگی کشف شد، تصریح کرد: پنج متهم در این زمینه دستگیر که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

به گفته فرمانده انتظامی بندرلنگه، ارزش کالاهای مکشوفه برابر اعلام کارشناسان پنج میلیارد ریال برآورد شده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما