کدخبر : 155797
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
فاقددیدگاه
پرینت

حمایت از کالای ایرانی مسدود‌کننده راه نفوذ دشمن

جنوب پرس: معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی سپاه کشور حمایت از تولیدات ملی را رونق بخش اقتصاد کشور دانست و گفت: افزایش کیفیت تولیدات داخلی خنثی کننده دسیسه‌های اقتصادی دشمن دانست.

به گزارش جنوب پرس ، از قشم، مرتضی زارع بعدازظهر امروز در آئین گشایش نمایشگاه بزرگ فروش کالای ایرانی در شهرستان قشم، اظهار داشت: دشمن پس از شکست در دوران دفاع مقدس، عرصه‌های دیگری را برای مقابله انقلاب اسلامی ایران در پیش گرفته است.

وی جنگ اقتصادی را از ابعاد نبرد با دشمن برشمرد و افزود: توجه به منویات رهبر معظم انقلاب رمز پیروزی در این نبرد است و آحاد جامعه باید در تحقق اقتصاد مقاومتی با حمایت از کالای داخلی ایفای نقش کنند.

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی سپاه برگزاری نمایشگاه‌های عرضه محصولات ایرانی را به سنگری در برابر جبهه اقتصادی دشمن تعبیر و تصریح کرد: این نمایشگاه‌ها موجب افتخار و مهر تثبیت کننده‌ای بر توان تولیدکنندگان و تخصص دانشمندان ایرانی است.

زارع اضافه کرد: حمایت از تولیدات ملی چرخ اقتصاد کشور را رونق می‌بخشد و دشمن را از نفوذ به عرصه‌های اقتصادی ناکام می‌گذارد.

وی با اشاره به شکست دشمن در جلوگیری از ۴۰ساله شدن انقلاب اسلامی ایران گفت: وعده‌های رهبر معظم انقلاب الهی است و با ایستادگی در عرصه اقتصادی، سال آینده شاهد افول و نابودی بیشتر آمریکا خواهیم بود.

معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی سپاه، افزایش کیفیت تولیدات داخلی را از راهکارهای خنثی کننده دسیسه‌های اقتصادی دشمن دانست و اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس با اراده‌هایی سرچشمه گرفته از ایمان، در برابر رژیم بعث و حامیان جهانی او پیروز شدیم و یقینا امروز توان ما برای پیروزی بر دشمنان بیش از گذشته است.

گفتنی است، این نمایشگاه ویژه کارکنان شاغل و بازنشسته سپاه، با حضور ۲۴ شرکت ایرانی فعال در زمینه تولید محصولات خانگی در محل مجتمع مسکونی علی ابن ابیطالب(ع) قشم از ۱۷ لغایت ۲۱ دی ماه دایر و از ساعت ۹ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما