کدخبر : 155763
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
فاقددیدگاه
پرینت

ایران و پاکستان قادرند امنیت منطقه را تامین کنند

جنوب پرس: نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: ارتش های ایران و پاکستان قادر خواهند بود امنیت منطقه را تامین کنند.

ایران و پاکستان قادرند امنیت منطقه را تامین کنند

به گزارش جنوب پرس ، آیت ا… غلامعلی نعیم آبادی یکشنبه شب در دیدار فرماندهان ناوگروه پاکستانی بیان داشت: این رفت و آمدها باعث خوشحالی کشورهای مسلمان، وحدت و عزت جهان اسلام است.

آیت ا… نعیم آبادی گفت: ایران و پاکستان هر دو دارای ارتش قوی و اشتراک دینی، مذهبی و فرهنگی هستند که این تشابهات باعث نزدیکی دو کشور خواهد شد.

وی گفت: ارتش نیرومند ایران و پاکستان قادر خواهند بود امنیت منطقه را تامین کتتد و در این راه نیازی به حضور آمریکا نیست، ما فرزندان اسلام هستیم و برای احیاء نام محمد(ص) تلاش می کنیم.

در ادامه دریادار محمد سالم فرمانده ناوگروه صلح و دوستی پاکستان گفت: ما بسیار خرسند هستیم که ارتباط صمیمی و دوستانه با ملت و حکومت جمهوری اسلامی ایران داریم و به دنبال گسترش و ارتقا این روابط هستیم.

دریادار محمد سالم گفت:حضور ما در ایران و شهر بندرعباس با استعداد ۴ یگان شناور به منظور اثبات علاقه خود به ایران است و کشورهای اندکی هستند که ما با آنها این چنین تعاملات و روابط صمیمیمانه ای داریم.

وی درپایان گفت:مردم پاکستان نسبت به رهبری ایران آیت ا… خامنه ای (مدظله) نگاه محترمانه ای  دارند و همچنین از حمایت ها و درایت ایشان در حل بحران منطقه کشمیر متشکریم.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما