ششمین جشنواره ملی عکس« وقف چشمه همیشه جاری» برگزار می شود

کدخبر : 155695
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس ازبرگزاری ششمین جشنواره ملی عکس «وقف چشمه همیشه جاری» به میزبانی فارس خبر داد.

به گزارش جنوب پرس [1] ، حجت‌الاسلام عباس موسوی ظهر دوشنبه در نشست خبری جشنواره ملی عکس، گفت: ششمین جشنواره ملی عکس در دو بخش عکاسی حرفه‌ای و عکس با موبایل در فارس برگزاری می شود که ۵ اسفند ماه سال جاری آخرین مهلت ارسال عکس است.

وی ادامه داد: اردیبهشت سال آینده نیز مراسم اختتامیه این جشنواره برگزار می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس یادآور شد: وقف و محیط زیست، وقف، سلامت و درمان، سبک اجتماعی، وقف و امامزادگان و بقاع متبرکه، اقتصاد و توسعه علم و فناوری، وقف جمعی و مشارکتی، ترویج فرهنگ معارف قرآنی و… از محورهای این جشنواره است.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به جوایز این جشنواره نیز گفت:  در بخش برگزیدگان عکس برتر با موبایل برای نفر اول اهدای تندیس زرین جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ سه میلیون تومان و به نفر دوم و سوم در بخش عکس برگزیده موبایل نیز به ترتیب تندیس زرین جشنواره، دیپلم افتخار و دو میلیون تومان وجه نقد و اهدای تندیس زرین جشنواره، دیپلم افتخار و یک میلیون تومان کارت نقدی اهدا خواهد شد.

به گزارش مهروی تاکید کرد:برای هر عکسی که به جشنواره راه پیدا می‌کند به جز آثار برتر مبلغ ٢٠٠ هزار تومن حق تالیف پرداخت خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس تصریح کرد: در بخش عکاسی با دوربین حرفه‌ای نیز را برای نفر اول تا سوم دریافت تندیس زرین جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٦ میلیون تومان وجه نقد، تندیس زرین جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٤ میلیون و اهدای تندیس زرین جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ دو میلیون تومان وجه نقد اهدا می شود.

حجت الاسلام موسوی در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره نیز گفت: توسعه فرهنگ وقف، افزایش فعالیت‌های فرهنگی هنری در حوزه وقف، جریان سازی برای تولید آثار فاخر و تشویق هنرمندان و پدید آورندگان آثار برتر هنری از اهداف برگزاری اینگونه جشنواره ها است.


URLs in this post:

[1] جنوب پرس : http://jpnews.ir

Copyright © 2015 جنوب پرس. All rights reserved.