کدخبر : 155611
یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
فاقددیدگاه
پرینت

ناوگروه صلح و دوستی پاکستان در بندرعباس پهلو گرفت

جنوب پرس: ناوگروه صلح و دوستی پاکستان با استقبال فرماندهان نظامی در منطقه یکم امامت نداجا پهلو گرفت.

ناوگروه صلح و دوستی پاکستان در بندرعباس پهلو گرفت

به گزارش جنوب پرس ، ناوگروه صلح و دوستی پاکستان متشکل از ناوشکن سرفرماندهی خیبر،ناو گارد ساحلی ژوب،ناو پشتیبانی مددگر و ناو آموزشی بادبانی راهنورد در منطقه یکم امامت نداجا پهلو گرفت.

در مراسم استقبال از ناوگروه صلح و دوستی پاکستان دریادار دوم مجتبی محمدی فرمانده منطقه یکم امامت نداجا گفت: هدف از این بازدید توسعه مناسبات نظامی و تقویت حسن هم جواری بین دو کشور همسایه،دوست،برادر و مسلمان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان است.

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا گفت: در این بازدید که از امروز به مدت ۴ روز در بندرعباس انجام می شود علاوه بر بازدید متقابل، برنامه های فرهنگی و آموزشی بین نیروی دریایی دو کشور، بازدید دانشجویان این ناوگروه از شهر بندرعباس، امکانات منطقه یکم امامت نداجا و بازدید از جزیره قشم پیش بینی شده است.

دریادار دوم محمدی در ادامه با اشاره به افزایش مناسبات بین دو کشور همسایه ایران و پاکستان گفت: در راستای حفظ و افزایش مناسبات نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران  در سال جاری نیز از بندر کراچی کشور پاکستان بازدیدهایی انجام داده که مرحله اول آن مهرماه سال جاری و مرحله بعدی در قالب کارورزی دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر در اسفند ماه خواهد بود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما