کدخبر : 155573
یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

اختصاص ۵۷ میلیارد ریال از محل جرائم رانندگی به دهیاری های فارس

جنوب پرس: شیراز مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: ۵۷ میلیارد ریال از محل جرائم راهنمایی و رانندگی استان فارس به ۱۴۴ روستای دارای دهیاری تخصیص یافته است.
2953867

به گزارش جنوب پرس ، کمال پاک فطرت افزود:۵۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات جرائم راهنمایی و رانندگی استان به ۱۴۴ روستای دارای دهیاری استان تخصیص یافته و توزیع گردیده است که با هماهنگی فرمانداران شهرستانهای استان و دستگاه های مربوطه با لحاظ شاخص‌هایی همچون جمعیت، درصد جریمه ماخوذه، داشتن نقاط حادثه خیز و…، توزیع و هزینه خواهد شد.

براساس گزارش مهروی گفت: هدف از تخصیص این اعتبارات، ایمن سازی معابر روستایی و نصب علائم و تجهیزات ایمنی و اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز، خواهد بود.

پاک فطرت اضافه کرد: عملکرد دهیاران به عنوان همیاران راهور، طی سالیان گذشته نتایج بسیار مطلوبی به دنبال داشته است و با برگزاری دوره های آموزشی مرتبط به ویژه برای دهیاران روستاهای واقع در نقاط حادثه خیز استان، در مواقع بحرانی به یاری دستگاههای خدمات رسان همانند پلیس راهنمایی و رانندگی، امداد و نجات جمعیت هلال احمر، آتش نشانی و خدمات ایمنی و راهداری و حمل و نقل جاده ای، شتافته اند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما