کدخبر : 155481
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
فاقددیدگاه
پرینت

گزینش استخدامی بدون توجه به گرایش‌های سیاسی انجام شود

جنوب پرس:  استاندار بوشهر گفت: گزینش‌گران استان بوشهر مراقب باشند تا گزینش‌های استخدامی بدون توجه به گرایش‌های سیاسی انجام شود.
2839656

به گزارش جنوب پرس ، عبدالکریم گراوند ظهر شنبه در آئین تجلیل از گزینشگران برتر دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر اظهار داشت: گزینش‌های استخدامی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و گزینش‌گران وظیفه و رسالت مهمی در این زمینه دارند.

وی با اشاره به نقش مهم نیروی انسانی در توسعه و پیشرفت جامعه، اضافه کرد: انتخاب نیروی انسانی قوی توسط گزینشگران می‌تواند نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت و دستیابی به اهداف داشته باشد.

استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم رعایت حق و حقوق همه افراد توسط گزینش‌گران دستگاه‌ها و ادارات مختلف تصریح کرد: سرنوشت استخدام افراد در دستگاه‌های مختلف به رسالت گزینش‌گران بستگی دارد.

وی با تاکید بر اینکه باید به توانمندی‌ها توجه شود و نباید در گزینش افراد نگاه سیاسی و حزبی در آن دخالت داده شود افزود: در صورتی که حقوق افراد رعایت نشود سرنوشت زندگی افراد تغییر می‌کند.

مدیر هسته گزینش استانداری بوشهر نیز  از برگزاری چهارمین دوره تخصصی گزینشگران در بهمن ماه امسال در بوشهر خبر داد و اظهار داشت: انتخاب نیروهای توانمند و جلوگیری از ضایع شدن حق افراد از ویژگی‌های هسته گزینش است.

ابوالحسن دهاز در ادامه از دیگر برنامه‌های هسته گزینشی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر به برگزاری نشست هم اندیشی وتبادل تجربیات وبهره‌گیری از تخصص گزینشگران اشاره کرد.

به گزارش مهروی بیان کرد: به منظور استخدام در دستگاه‌های مختلف و تبدیل وضعیت استخدامی ۹ هزار و ۸۴۰ پرونده برای به هسته‌های گزینش دستگاه‌های اجرایی ارسال و بررسی شده است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما