کدخبر : 155467
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
فاقددیدگاه
پرینت

وعده‌های مدیران ورزش استان عملی نشد/شرمنده جوانان شده‌ایم

جنوب پرس: مسابقات فوتبال لیگ برتر شهرستان جاسک با شرکت 9 تیم زیر نظر هیات فوتبال و همکاری اداره ورزش و جوانان جاسک در زمین چمن مجموعه شهید لشکری آغاز شد.

علی عنبری رئیس هیات فوتبال جاسک صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار  جنوب پرس ، اظهار داشت: مسابقات لیگ برتر شهرستان جاسک با شرکت ۹ تیم اروند،  شهرداری،  اتحاد روستایی، دریادلان،  ملوان بحل،  طوفان،  بونجی، مقاومت و ایثارگران در زمین چمن مجموعه شهید لشکری جاسک  آغاز شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این مسابقات  ایجاد رقابت سالم و شناخت استعداهای ورزش فوتبال و شناخت تیم قهرمان می‌باشد.

رئیس هیات فوتبال جاسک تصریح کرد: تیم‌های شرکت‌کننده علرغم اینکه مشکلات مالی داشتند ولی ورودی خود را پرداخت کردند و لیگ فوتبال جاسک امسال جذاب تر از سال گذشته خواهد بود.

عنبری گفت:  علرغم قول مدیرکل ورزش و جوانان مبنی بر راه اندازی سیستم روشنایی نور ورزشگاه ولی متاسفانه این کار صورت نگرفته است و بعضی از بازی‌های لیگ جاسک بدلیل نداشتن سیستم نور ورزشگاه به تاریکی کشیده می‌شود که موجب اعتراضات تیم‌های شرکت‌کننده شده است.

وی خاطرنشان کرد : خودم تعجب می‌کنم باتوجه به اینکه اعتبار راه‌اندازی سیستم نور ورزشگاه تخصیص داده شده ‌و پیمانکار ان مشخص شده اما برای نصب ان هیچ اقدامی نمی‌شود. اداره ورزش و جوانان جاسک پیگیری‌های لازم را انجام داده بایستی واحد فنی اداره‌کل ورزش و جوانان استان اقدام جدی‌تری را انجام دهد. این حق ورزشکاران جاسک هست که باید زیر نور مسابقات خود را انجام دهند.

 رئیس هیات فوتبال جاسک اظهار کرد: امسال  با همکاری کادر هیات فوتبال در تمامی رده‌های سنی مسابقات برگزار شده ، تمام توان خود را بکار می‌بندم تا سال آینده جاسک یک تیم در لیگ استانی داشته باشد و  مسؤولان شهرستان باید از تیم‌های فوتبال جاسک حمایت کنند ولی هیچ عزمی در این خصوص وجود ندارد و فقط در حد شعار می‌گویند ما از فوتبال جاسک حمایت می‌کنیم  اما در عمل تاکنون چیزی مشاهده نشده است.

وی گفت: فوتبال جاسک از گذشته قطب اول استان بود و  استعداهای بالقوه ای در فوتبال جاسک داریم اما بدلیل عدم تمکن مالی وعدم حمایت تیم‌های شهرستان هرسال رو به انحلال هستند.

عنبری ادامه داد:  جاسک، پایتخت طلایی مکران است، چرا ورزشکاران رشته فوتبال ان توان خرید یک توپ فوتبال هم نداشته باشند؟ از رئیس اداراه ورزش و جوانان جاسک و رئیس و دبیر هیات فوتبال استان به لحاظ حمایت‌های همه جانبه که نسبت به هیت فوتبال جاسک دارند وداشتند تشکر می‌کنم.

رئیس هیات فوتبال جاسک تصریح کرد: داوران فوتبال شهرستان جاسک در لیگ‌های کشوری واستانی سوت می‌زنند که برای ورزش جاسک یک افتخار است، از حسن اعتماد رئیس کمیته داوران فوتبال استان که نسبت به داوران جاسک دارند تشکر می‌کنم.

وی افزود: برای اولین بار درتاریخ ورزش فوتبال جاسک ۱۰ داور بانوان در کلاس داوری فوتسال و فوتبال موفق به دریافت کارت داوری شدند که برای ورزش جاسک افتخار است.

 عنبری اظهار کرد: از فرماندار جاسک عاجزانه درخواست دارم نگاه ویژه‌تری به فوتبال جاسک داشته باشند و از ادارات و شرکت‌های موجود در سطح شهرستان بخواهند تیم‌های فوتبال جاسک را تحت پوشش ببرند تا انگیزه جوانان فوتبال جاسک مضاعف‌تر شود.

رئیس هیات فوتبال جاسک یادآور شد: فوتبال جاسک دارای پتانسیل خاصی است و باید از ظرفیت‌های جاسک برای حمایت از فوتبال استفاده کنیم. اگر می‌خواهیم جوانان ورزشکار جاسک گرفتار آسیب‌های اجتماعی نشوند بایستی با یک برنامه منظم از فوتبال جاسک حمایت کنیم.  این کار شدنی است و تلاش من و همکارانم در هیات فوتبال جاسک این است که فوتبال جاسک به جایگاه اصلی اش برگردد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما