کدخبر : 155463
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
فاقددیدگاه
پرینت

بخش بمانی پراستعداد، فقیر در زیرساخت‌های ورزشی

جنوب پرس: رئیس شورای اسلامی بخش بمانی شهرستان سیریک گفت: بخش بمانی شهرستان سیریک دارای استعدادهای ورزشی متعددی است ولی در زیر ساخت های ورزشی گمنام مانده است.

به گزارش جنوب پرس ، از سیریک، اسماعیل قورچی‌زاده صبح امروز در جلسه شورای اسلامی بخش بمانی که با حضور سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سیریک برگزار شد، اظهار داشت: بخش بمانی با جمعیتی قریب به ۱۶ هزار نفر  فاقد امکانات اولیه برای ورزش است.

وی در ادامه افزود: اهم تیم‌ها و نفرات شرکت‌کننده در مسابقات ورزشی شهرستان سیریک از بخش بمانی است ولی این بخش حتی یک فضای سرپوشیده یا رو باز استاندارد برای فعالیت جوانان ندارد.

رئیس شورای اسلامی بخش بمانی شهرستان سیریک تصریح کرد: حق مردم این بخش است که متناسب با بخش‌های دیگر در استان هرمزگان، دارای امکانات اولیه ورزشی باشند تا جوانان در اوقات فراغت بتوانند از آن بهره لازم را ببرند.

قورچی‌زاده بیان کرد: بخش بمانی یکی از بخش‌های فعال در سطح شهرستان است و حق جوانان آن بهره‌مندی از امکانات اولیه ورزشی است.

ابراهیم آئین‌پرست نیز اظهار کرد: چهار فضای ورزشی در حال حاضر در سطح شهرستان سیریک ساخته می‌شود که سه فضا در بخش بمانی است که با اتمام این پروژه‌ها بخشی از مشکلات ورزشی بخش به اتمام خواهد رسید.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سیریک مطرح کرد: علاوه بر سه پروژه در حال ساخت در شهید مردان،کوهستک و گهردو بزودی ساخت زمین ورزشی در روستای کنارجو نیز از سوی اداره ورزش و جوانان آغاز  می‌شود.

وی اضافه کرد: متاسفانه دایر نبودن نمایندگی ورزش و جوانان در بخش بمانی باعث شده است ورزش این بخش تحرکی نداشته باشد ولی در بخش ورزش همگانی برنامه‌های متعددی از ابتدای سال تاکنون برگزار شده است.

آئین‌پرست افزود: در سطح بخش بمانی سه خانه ورزش در روستاهای گهردو،پاتل و کنارجو با هدف همگانی کردن ورزش در روستا راه اندازی و به امکانات اولیه تجهیز شده اند.

دبیر شورای ورزش شهرستان سیریک بیان کرد: بزودی نیز از سوی هیات‌های شهرستانی نمایندگان هیات‌ها در بخش بمانی معرفی و فعالیت‌های هیات‌ها با قدرت بیشتری در بخش پیگیری می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما