کدخبر : 155443
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
فاقددیدگاه
پرینت

دستگیری ۲۲ نفر از دلالان ارز در شیراز

جنوب پرس: فرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی و دستگیری 22 نفر از عناصر و سرشبکه‌های اصلی دلالان ارز در شیراز خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، و به نقل از معاونت اجتماعی پلیس فاس، سردار احمد علی گودرزی اظهار داشت: در پی نابسامانی بازار ارز و بروز نوسانات قیمت ارز، طرح برخورد قانونی با دلالان ارز و صرافی‌های غیرمجاز به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این راستا عملیات یک روزه مبارزه با اخلالگران ارزی پس از انجام کار‌های اطلاعاتی و پلیسی توسط مأموران انتظامی اجرایی شد.

 گودرزی تصریح کرد: در نتیجه این عملیات ۲۲ نفر از عناصر و سرشبکه‌های اصلی دلالان ارز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: در نتیجه اجرای این عملیات، از متهمان دستگیر شده مبالغی ارز شامل ۲۵ هزار و ۴۹۸دلار، یک هزار و ۸۴۰ یورو، یک هزار و ۵۲۰ پوند، یک هزار و ۴۰۵ لیر، ۹ هزار و ۷۰۰ درهم، ۸۵ عدد کارت بانکی و تعداد ۱۰ دستگاه کارت خوان کشف شد.

 گودرزی با بیان اینکه برخورد با مجرمان و اخلالگران نظام اقتصادی در دستور کار پلیس است، تصریح کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اقدام مشکوک، موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما