کدخبر : 155435
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
فاقددیدگاه
پرینت

۲ خوزستانی در جمع مربیان برتر سال ۹۶ فوتبال و فوتسال ایران

جنوب پرس: مراسم تقدیر از مربیان برتر فوتبال و فوتسال در سال 96، در حالی روز گذشته برگزار شد که 2 خوزستانی در بین برترین‌ها حضور داشتند.

به گزارش جنوب پرس ، از اهواز، مراسم تقدیر از مربیان برتر فوتبال و فوتسال کشور در فصل ۹۶- ۹۷ روز گذشته در سالن اجتماعات کتابخانه ملی در تهران برگزار شد.

در این مراسم که بزرگان فوتبال ایران به‌ویژه در عرصه مربیگری مهمان آن بودند، نام ۲ خوزستانی در میان برترین‌ها وجود داشت که از آن‌ها تجلیل به‌عمل آمد.

رز جدیدی زاده سرمربی خوزستانی فصل گذشته تیم فوتسال پالایش نفت آبادان به عنوان بهترین مربی لیگ برتر فوتسال بانوان شناخته شد. جدیدی‌زاده فصل قبل موفق شده بود تیم پالایش نفت را با ارائه بازی‌های با کیفیت به سکوی اول فوتسال بانوان کشور برساند و برای خوزستان افتخار آفرین باشد. قابل ذکر است وی در فصل جاری هدایت تیمی را بر عهده ندارد.

اما خوزستانی دیگر لیست برترین‌ها، سید محمد علوی سرمربی فصل قبل کارون اروند خرمشهر بود که موفق شد این تیم را قهرمان لیگ دسته دوم فوتبال ایران کرده و به لیگ دسته اول صعود کند. بر همین اساس، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و سرمربی سابق اروند خرمشهر به‌عنوان بهترین مربی ایران یا مربی شایسته در میان مربیان لیگ دسته دوم فصل قبل انتخاب شد.

نکته جالب درباره علوی این است که وی علیرغم عملکرد درخشان و صعود تیمش به لیگ بالاتر، از کار کنار رفت تا در ابتدای فصل جاری میثاقیان جایگزین وی شود که اتفاقاً عملکرد بسیار ضعیفی از خود بر جای گذاشت و جای خود را به هومن افاضلی داد.

همچنین در این مراسم، از محمود فکری به‌دلیل قهرمانی با تیم نفت مسجدسلیمان در لیگ دسته اول تجلیل به‌عمل آمد.

از پرویز مظلومی، پیشکسوت خرمشهری فوتبال ایران نیز در میان مربیان پیشکسوت حاضر در این مراسم قدردانی شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما