کدخبر : 155379
جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۹:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت

گردشگری باید محور فعالیت ها و سرمایه گذاری ها در ابوموسی باشد

جنوب پرس: استاندار هرمزگان گفت: گردشگری باید محور فعالیت ها و سرمایه گذاری ها در جزیره ابوموسی باشد چون این شهرستان در بخش گردشگری ظرفیت های بسیار وسیعی دارد.

گردشگری باید محور فعالیت ها و سرمایه گذاری ها در ابوموسی باشد

به گزارش جنوب پرس ، فریدون همتی پنجشنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان ابوموسی با تاکید بر اینکه گردشگری باید محور فعالیت ها و سرمایه گذاری ها در جزیره ابوموسی باشد، عنوان کرد: باید مشوق های لازم برای رونق سرمایه گذاری ها و افزایش حضور گردشگران در ابوموسی در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: این شهرستان در بخش گردشگری ظرفیت های بسیار وسیعی دارد که می تواند درآمدهای جدیدی را برای ابوموسی ایجاد کند.

استاندار هرمزگان خواستار تقویت فضای سبز جزیره ابوموسی شد و بیان داشت: خیابان ها و بلوارهایی که در این جزیره ساخته می شوند باید طراحی مناسبی برای فضای سبز داشته باشند.

همتی افزود: باید مجموعه امکانات رفاهی، تفریحی و سرگرمی در جزیره ابوموسی ساخته شود تا مردم این جزیره و گردشگران از آن بهره مند شوند.

وی بر لزوم معرفی ظرفیت ها و جذابیت های جزیره ابوموسی تاکید کرد و گفت: نیاز است مطالعات جامعی برای جزیره ابوموسی صورت گیرد و براساس این مطالعات در هر نقطه از این جزیره فعالیت شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در برنامه ریزی ها باید نگاه بلندی برای جزیره ابوموسی داشته باشیم و افق مناسب را برای توسعه این جزیره ترسیم کنیم.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما