کدخبر : 155351
پنج شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴
فاقددیدگاه
پرینت

تسریع در واگذاری ۱۵۰ مجوز صیادی به بومیان جزیره هرمز

جنوب پرس: استاندار هرمزگان بر تسریع واگذاری ۱۵۰ مجوز صیادی به صیادان جزیره هرمز تاکید و دستور اجرایی شدن آن را به اداره‌کل شیلات استان و بخشدار جزیره صادر کرد.

به گزارش جنوب پرس ، از هرمز، صبح چهارشنبه، جزیره هرمز میزبان سرزده حضور معاون وزیر کشور و استاندار هرمزگان بود.

معاون وزیر کشور، استاندار هرمزگان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و همچنین بخشدار جزیره هرمز، سه‌شنبه شب ساعت ۲۳ وارد جزیره شدند.

در این سفر، بازدید میدانی از پروژه خط ساحلی که از اواخر سال ۹۶ شروع و به همت استاندار هرمزگان در حال تکمیل می‌باشد صورت گرفت.

در این پروژه، خانه‌های فرسوده، بازسازی و معابر و خیابان‌ها از ورودی اسکلت تا قلعه هرمز سنگ‌فرش و نورپردازی شده است.

استاندار و معاون وزیر با حضور در بین مردم، با تاکید بر تشویق و ترغیب سرمایه‌گذاران کوچک و بزرگ جهت رونق جزیره افزودند: مسؤولان شهر و بخشدار در جهت تقویت جوانان باید اهتمام ورزند.

همتی ابراز داشت: مسؤولان و دستگاه‌های استان باید جزیره هرمز را به عنوان یک جزیره پاک و به‌دور از هیاهوی تبلیغات منفی در جهت جذب توریسم هدایت کنند و تصمیم و اقدامی صورت نپذیرد که مسافران و گردشگران از جزیره هرمز طرد شوند.

استاندار هرمزگان، دستور تسریع در تکمیل و افتتاح پروژه در دهه فجر را به شهردار و شورای شهر صادر کرد و مقرر شد به صورت سه شیفت با مدیریت بخشدار هرمز تکمیل شود.

همتی افزود: نسبت به احداث بازارچه صنایع‌دستی و گردشگری در مسیر پروژه مذکور اقدام عاجل صورت پذیرد.

استاندار هرمزگان بر تسریع واگذاری ۱۵۰ مجوز صیادی به صیادان جزیره هرمز تاکید و دستور اجرایی شدن آن را به اداره‌کل شیلات استان و بخشدار ساعی جزیره صادر کرد.

وی ضمن دستور تلفنی به مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان، برای حفظ قلعه هرمز عنوان کرد: طراحی و اجرای موج‌شکن و جاده دسترسی اطراف قلعه هرمز هرچه سریع‌تر انجام پذیرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما