کدخبر : 155343
پنج شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷
فاقددیدگاه
پرینت

آزادسازی زمین‌های بسیجیان دهدشت تا پایان سال

جنوب پرس: مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در امور ایثارگران گفت: تکلیف زمین‌های بسیجیان دهدشت تا پایان سال مشخص می‌شود.

به گزارش جنوب پرس ، از کهگیلویه،محمود داربام ظهر امروز در نشست کارگروه ساماندهی گلزار شهدای شهرستان گفت: وظایف همه دستگاه‌ها در مورد ساماندهی گلزار شهدا بر اساس آیین‌نامه اجرایی مشخص و تعریف شده است.

مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در امور ایثارگران تصریح کرد:۵۲۵ گلزار با یکهزار و ۷۸۸ مزار شهید در استان وجود دارد که ۹۴ درصد از این تعداد یعنی ۴۶۷ گلزار ساماندهی شده است.

داربام گفت: دولت یازدهم و دوازدهم اهتمام جدی به موضوع ساماندهی گلزار شهدا داشته و اقدامات خوبی انجام داده است.

وی با بیان اینکه عملکرد دولت به خوبی رسانه‌ای نمی‌شود این ضعف را متوجه مدیران دولت دانست و گفت: مدیران از بیان عملکرد امتناع می‌کنند.

داربام افزود: در دولت قانون جامع خدمات رفاهی به ایثارگران در سال ۹۲ اجرایی شد،مطالبات بازنشستگی شهدا پرداخت شد،سند راهبردی خدمات‌رسانی به بازماندگان هم به تصویب رسید.

وی از مقاوم‌سازی و نماکاری گلزار شهدای یاسوج،تجهیز گلزار شهدای دهدشت و گچساران به سیستم سرمایشی و گرمایشی و احداث مجتمع فرهنگی دهدشت به نمونه‌هایی از خدمات در استان نام برد.

داربام با اشاره به اینکه ۳۰ هزار سرکشی از جامعه ایثارگری استان انجام و به ۱۹۰ نفر از ایثارگران گرمسیر زمین واگذار شد، خواستار تعیین تکلیف زمین‌های ایثارگران دهدشت شد و افزود: زمین‌های بسیجیان این شهر در شورای مسکن استان مطرح و مقرر شد تکلیف این زمین‌ها با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و معاون عمرانی استاندار تا پایان سال مشخص شود.

وی با بیان اینکه دولت در بکارگیری نیروها به جامعه ایثارگری توجه دارد،گفت: ۶۵ درصد مدیران استان در این دولت ایثارگر هستند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما