کدخبر : 154599
پنج شنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷
فاقددیدگاه
پرینت

کشف کالای قاچاق به ارزش ۳ میلیارد ریال در محور یاسوج به اصفهان

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مأموران پلیس در عملیات ایست و بازرسی در محور یاسوج به اصفهان توانستند مقادیری کالای قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال کشف کردند.

به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج، به نقل از سایت پلیس استان، مهدی انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان از کشف کالای قاچاق به ارزش ۳ میلیارد ریال در محور یاسوج به اصفهان خبر داد و اظهار کرد: مأموران پلیس در عملیات ایست و بازرسی در محور یاسوج به اصفهان به چهار دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و یک دستگاه خودروی سمند مشکوک شده و آن‌ها را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از خودرو‌ها ۳۵۰ کیلو گرم بادام زمینی خارجی، ۴۲۵ کیلوگرم گردو خارجی، ۱۰۰ تخته پتو خارجی و از خودروی سمند یک هزار و ۶۳۱ متر پارچه خارجی که همگی فاقد اسناد مثبت گمرکی بودند، به ارزش سه میلیارد ریال کشف شد.

انصاری افزود: ارزش پارچه‌ها یک میلیارد و ۹۵۷ میلیون و ۲۰۰ هار ریال، گردو ها ۶۳۰ میلیون ریال، بادام زمینی ها ۳۵۰ میلیون ریال و پتو ها ۹۰ میلیون ریال است.

وی افزود: در این زمینه پنج متهم دستگیر و به همراه پرونده هایشان به تعزیرات حکومتی یاسوج تحویل و همچنین خودروها به پارکینگ منتقل شدند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما