کدخبر : 152310
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۷
فاقددیدگاه
پرینت

انتقاد فرماندار گچساران از عدم حضور رئیس سابق دانشگاه آزاد در مراسم خداحافظی/کاش ملک‌زاده بدهی‌ها را می‌پرداخت

جنوب پرس: فرماندار گچساران از عدم حضور رئیس سابق دانشگاه آزاد در مراسم تودیع و معارفه انتقاد کرد.

به گزارش جنوب پرس ، از گچساران، پیش از ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد گچساران با حضور  ریاست دانشگاه های آزاد کهگیلویه و بویراحمد، نماینده دفتر ولی فقیه، فرماندار، جانشین سپاه،  فرمانده انتظامی، رئیس دادگستری و دیگر مسوولان شهرستان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد گچساران برگزار شد.

 در این آیین عبدالرحیم رحیمی با تبریک روز دانشجو به دانشجویان و فرهیختگان اظهار داشت: یکی از افتخارات بنده به عنوان فرماندار گچساران این است که ارتباط خوبی با دانشجویان دارم و همیشه دست خود را به جهت کمک به شما جامعه دانشگاهی دراز کرده ام و آماده هر گونه همکاری هستم.

وی  با بیان اینکه  لازم می دانم از همه آن هایی که در این دانشگاه در طول این سالها زحمت کشیده اند تقدیر کنم و باید بگویم گچساران شهری نخبه پرور است، ابراز کرد:  چنان که در بین فرمانداران موفق شده ایم در طول چهار سال گذشته  موفق به کسب چندین مقام اول تا پنجم کشور شویم.

رحیمی با گلایه از نوع مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد گچساران گفت: بهتر بود مراسم در سالن دیگری برگزار می شد تا شاهد مراسم با شکوه تری باشیم.

وی با بیان اینکه نمی‌دانم چرا آقای ملک‌زاده امروز در این مراسم حضور ندارد، عنوان کرد: ایشان حتی اگر مهمترین کار را نیز داشت باید در مراسم تودیع خود شرکت می‌کرد.

فرماندار گچساران  ادامه داد: آقای ملک‌زاده به دنبال این بود که دانشگاه آزاد را از بدهی‌هایی که دارد نجات دهد و نمی دانیم سرانجام آن به کجا رسید و ما نیز حاضر هستیم که در این راستا کمک کنیم.

رحیمی با بیان اینکه نباید این گونه باشد که به سمت فرهنگ طایفه و قومی برویم و آقای ملک زاده باید بداند چندین سال در این دانشگاه خدمت کرده است و بهتر می‌بود در مراسم تودیع خود حضور می یافت، خاطرنشان کرد: دکتر اسماعیلی از فرزندان همین شهرستان است و خودش از همین دانشگاه شروع کرده و امیدواریم بتواند در این مسیر موفق باشیم.

بالاترین مقام اجرایی شهرستان ادامه داد: بارها در جلسات اداری خطاب به مدیران گفته‌ام مدیری که قرار است ساعت ۷ بیاید و ۲ برود و کارهای روتین را انجام دهد اگر برای یک هفته خودش برنامه نداشته باشد این شخص مدیر نیست.

 فرماندار گچساران افزود: من همیشه از حق گچساران دفاع کرده‌ام و حتی در مقابل استاندار نیز به جهت گرفتن حق شهرم کوتاه نیامده‌ام و انتظار می‌رود که دکتر اسماعیلی نیز این گونه باشد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما