کدخبر : 152309
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

اظهار نظری عجیب از رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد

جنوب پرس: در نشست گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد رئیس اتاق بازرگانی استان به موضوعی عجیب اشاره کرد.

به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج جبار کیانی در چهل و دومین نشست گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد که به ریاست علی‌محمد احمدی برگزار شد در همان ابتدای نشست به موضوعی عجیب اشاره کرد که انتظار است بعد از درج این خبر توضیحات بیشتری در خصوص آن داده شود.

کیانی در ابتدا با اشاره به لزوم برخورد با مفاسد اظهار کرد: مبارزه با مفاسد در کل کشور و در استان در دستور کار است.

وی سپس گریزی به سنگینی کار برخی دستگاه‌ها از جمله صنعت و معدن و تجارت زد و گفت: این‌ها از یک سو باید مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی را پی‌گیری کنند و از طرف دیگر مشکل و طاقت‌فرسای نظارت بر بازار را بر عهده دارند.

کیانی با بیان این که مبارزه باید بدون اغماض با مفاسد صورت گیرد ادامه داد: این موضوع البته فضای کسب و کار را تحت شعاع خود قرار داده است و دست و پای مدیران را بسته است!!.

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان خاطرنشان کرد: که متاسفانه ترکش‌های بحث مبارزه با مفاسد دستگاه‌ها ‌کارها رفته و آن‌ها را تحت تاثیر خود قرار داده است.

وی در ادامه همین مبحث با بیان اینکه در نرخ بیکاری وضعیت خوبی داریم این گونه می‌گوید که باید کاری کنیم که به دستگاه‌هایی که کار می‌کنند کمک شود و بتوانیم شرایط را حفظ کنیم.

به گزارش فارس هر چند مهندس جبار کیانی در این زمینه قبل از هر چیز مبارزه با مفاسد را ضروری می‌داند اما آن بخش از اظهارات رئیس محترم اتاق بازرگانی جای تامل دارد که می‌فرمایند باید به هر صورت شرایط را حفظ کنیم و یا این که ترکش‌های مبارزه با مفاسد فضای کسب و کار را تحت شعاع قرار داده که محض خاطر ایشان باید گفت که ترکش‌ها و خمپاره‌های مفاسد موجب بدبختی و بیچارگی مردم شده و مفسدین با به یغما بردن بیت‌المال کشور را به این روز انداخته‌اند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما