کدخبر : 152308
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

مسؤولیت‌ها ماندگار نیست/ملک‌زاده جواب تلفنم را نداد

جنوب پرس: رئيس دانشگاه آزاد گچساران گفت: تکریم دانشجو از اولویت های اصلی من خواهد بود و امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی مطلوب با نشست با هیئت علمی این دانش را به ثروت تبدیل کنیم.

به گزارش جنوب پرس ، از گچساران، پیش از ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد گچساران با حضور ریاست دانشگاه‌های آزاد کهگیلویه و بویراحمد، نماینده دفتر ولی فقیه در استان، فرماندار، جانشین سپاه، فرمانده انتظامی، رئیس دادگستری و دیگر مسوولان شهرستان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد گچساران برگزار شد.

 در این آیین اسماعیلی با تقدیر از حضور همه آن‌هایی که در این مراسم حضور یافته‌اند گفت: از اعتمادی که دکتر جانی‌پور و دکتر تهرانچی به این من داشته‌اند سپاسگزارم و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد آن‌ها را بدهم.

 وی با بیان اینکه یاد می‌کنم از استوانه ارزشی و اخلاقی دانشگاه آزاد گچساران و شهرستان حضرت حجت‌الاسلام خواجه‌زاده عنوان کرد: سالها در این دانشگاه کار کرده ام و می‌دانم این مسوولیت‌ها ماندگار نیست و روز پنج شنبه با دکتر ملک‌زاده شش بار تماس گرفته‌ام که قصدم این بود از ایشان تشکر کنم اما پاسخ  ندادند اما اگر من بودم جواب ایشان را می‌دادم و تبریک هم می‌گفتم و تجربیات خودم را نیز در خدمت ایشان قرار می‌دادم.

اسماعیلی تصریح کرد: ارزش دانشگاه در آن حدی است که مقام معظم رهبری تاکیدات ویژه‌ای در این خصوص داشته‌اند و ما نیز باید بتوانیم بر اساس منویات مقام معظم رهبری حرکت کنیم.

 رئیس دانشگاه آزاد گچساران با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی که پسوند اسلامی را نیز دارد باید اسلامی باشد و از لحاظ فکری و علمی با نشاط باشد، گفت: دانشگاه آزاد افتخارش به کارکنانش است و اعضای هیئت علمی آبروی دانشگاه و موتور متحرکه دانشگاه آزاد هستند و من دست همه شما را می بوسم با دوری از نگاه قومی و عشیره‌ای در این مسیر گام بر خواهیم داشت.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: تکریم دانشجو از اولویت‌های اصلی من خواهد بود و امیدواریم بتوانیم با برنامه‌ریزی مطلوب با نشست با هیأت علمی این دانش را به ثروت تبدیل کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد گچساران افزود: از دیگر برنامه‌های ما تقویت بسیج دانشجویی و بسیج اساتید است که در دستور کار قرار خواهد گرفت.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما