کدخبر : 152110
پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
فاقددیدگاه
پرینت

ورزشگاه شهدای جم به حال خود رها شده/۹۰ درصد بازیکنان تیم های فوتبال پایه جم بومی اند

جنوب پرس: رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم گفت: به تیم های پایه شهرستان نگاه ویژه ای دارم و برخی از نواقصات ورزشگاه شهدای شهر جم به زودی برطرف می شود.

به گزارش جنوب پرس ، از شهرستان جم، محمد اسدی امروز در دیدار با شهردار و پنج‌ عضو شورای اسلامی شهر جم اظهار داشت: هیئت فوتبال جم با کمک شهرداری و شورای اسلامی شهر جم زمین فوتبال ساحلی را در جم احداث می کند تا علاقه مندان به این رشته ورزشی نیز بتوانند در این زمینه فعالیت کنند.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم افزود: ورزشگاه شهدای شهر جم در اختیار اداره ورزش و جوانان می باشد که متاسفانه چندسالی است به حال خود رها شده است.

وی بیان کرد: با نگاه مثبت شورای شهر جم، قول همکاری جهت راه اندازی نور ورزشگاه شهدای جم داده شد و امیدوارم در آینده نزدیک این خواسته به حق جامعه فوتبال محقق شود و این مسئله در شورای دوره قبل نیز مطرح شده بود که علی رغم تصویب اعضای شورا، این امر محقق نشده بود.

اسدی یادآور شد: بهسازی و آسفالت محوطه خاکی ورزشگاه شهدای جم با کمک شهرداری جم انجام می شود تا خانواده ها و ورزشکاران در فضای مناسب تری به فعالیت ورزشی بپردازند.

وی ادامه داد: شهرداری و شورای اسلامی شهر جم در کنار هیئت فوتبال جم به تیم های فوتبال شهرستان کمک خواهند کرد تا شاهد پیشرفت سایر تیم های ورزشی در کنار تیم لیگ برتر پارس جنوبی جم باشیم.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم تاکید کرد: نیاز است باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری جم مجدداً راه اندازی شود تا در کنار سایر آکادمی های شهرستان، بتوان نو آموزان بیشتری را در ورزش فوتبال و فوتسال تربیت کرد تا پشتوانه خوبی برای تیم های فوتبال شهرستان، حاضر در لیگ های کشوری و استانی باشد.
وی با بیان اینکه نگاه ویژه ای به تیم های پایه دارم و سعی خواهم کرد بازیکنان حاضر در تیم های پایه شهرستان از افراد بومی شهرستان و در مرحله دوم استان بوشهر باشد افزود: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد بازیکنان تیم های نوجوان و جوانان پارس جنوبی جم و مجتمع گاز پارس جنوبی از بازیکنان بومی منطقه هستند که در لیگ های کشوری و استانی حضور دارند.
وی در پایان این دیدار از نگاه ویژه شهردار و‌ اعضای شورای شهر جم در راستای اعتلا و کمک به ورزش شهرستان به خصوص رشته فوتبال تشکر کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما