کدخبر : 152049
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷
فاقددیدگاه
پرینت

عملیات اجرایی احداث ۴۲ واحد مسکونی نیازمندان در سردشت

جنوب پرس: رئیس کمیته امداد سردشت شهرستان بشاگرد از آغاز عملیات ساخت 42 واحد مسکونی مددجویان با مشارکت سپاه پاسداران و آستان قدس رضوی در روستای محروم گافر و پارامون خبر داد.

ابراهیم شاکری بعدازظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار  جنوب پرس ، در بندرعباس از آغاز ساخت مسکن ویژه نیازمندان روستایی خبر داد و اظهارداشت: عملیات ساخت ۴۲ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد سردشت شهرستان بشاگرد با مشارکت سپاه پاسداران و آستان قدس رضوی در روستای محروم گافر و پارامون آغاز شد.

وی با اشاره به این‌که برای ساخت این واحدها یک میلیارد و ۴۲۸ میلیون تومان اعتبار و با میانگین متراژ حدود ۵۰ مترمربع در نظر گرفته‌شده است، افزود: برای ساخت هر واحد مسکن مددجویان مبلغ ۳۴ میلیون تومان موردنیاز است که سهم کمیته امداد برای هر واحد ۲۰ میلیون تومان، پنج میلیون تومان آن توسط سپاه پاسداران، چهار میلیون تومان آسان قدس رضوی و مابقی از تسهیلات وام صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت تأمین می‌شود.

رئیس کمیته امداد سردشت شهرستان بشاگرد ادامه داد: هم‌اکنون ۱۰ واحد مسکونی روستایی در حال ساخت است که پیش‌بینی می‌شود تا آخر امسال به بهره‌برداری برسد.

شاکری بابیان این‌که ایجاد سرپناهی امن برای مددجویان تحت حمایت یکی از مهم‌ترین خدمات ارزشمندی ماندگار برای مددجویان است خاطرنشان کرد: مهم‌ترین هدف این نهاد در امر دستگیری و کمک به افراد نیازمند، حفظ کرامت و توانمندسازی خانوارها است.

وی در پایان یادآور شد: ۱۱۴۸ خانوار تحت حمایت قرار دارند که از این تعداد ۱۸۶ خانوار در شهر و روستاهای سردشت شهرستان بشاگرد نیازمند مسکن هستند که با همت و توجه مسؤولان و همراهی خیران نیکوکار می‌توان زمینه خانه‌دار شدن نیازمندان را فراهم کنیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما