کدخبر : 152044
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
فاقددیدگاه
پرینت

حسن نیت غیرمنطقی و بدسلیقگی عامل اختلافات شورا و شهرداری

جنوب پرس: فرماندار شهرستان لنده، اختلافات و بگو مگوهای اخیر شورا و شهرداری را ناشی از بد سلیقگی و حسن نیت غیر منطقی همراه یا سوءنیت عامدانه دانست.

به گزارش جنوب پرس ، از لنده، در روزهای اخیر خبرها در سطح فضای مجازی و مطبوعات و رسانه‌ها هاکی از اختلافات برخی اعضای شورای اسلامی و شهردار بوده که باعث شده برخی از این افراد با حضور در جمع رسانه‌ها به قول خود پرده از برخی رشوه‌خواری‌ها و فسادها در شهرداری برداشته و یا برخی به دفاع از عملکرد خود برآیند.

در این میان برخی مسؤولان ضمن دعوت اعضای شورا و شهردار به رعایت موازین اخلاقی و قانونی آنها را به آرامش و رعایت خویشتنداری دعوت کردند.

در پی این اختلافات و حاشیه‌ها دارا کریمی‌نژاد فرماندار شهرستان لنده با ارسال نامه‌ای به دفتر خبرگزاری فارس خواستار خویشتنداری رئیس شورای شهر و شهردار لنده و پرهیز از مقابله کلامی میان آنها شد.

در این نامه آمده است: هم اینک که شهرستان لنده به عنوان دومین شهرستان طرح محرومیت‌زدایی توسط بنیاد مستضعفان انتخاب و کارهای خوبی شروع شده و انشاالله در دو سال آینده آثار پر برکت بیشتری از پیشرفت شهرستان را مشاهده خواهیم کرد.

در ادامه عنوان شده است: از طرفی اهتمام، جدیت و پیگیری استاندار محترم و مدیران استانی برای این مهم، لنده را به اولویت کاری تبدیل کرده است، به گونه‌ای که هفته گذشته دو روز کاری استاندار و مدیران کل به بازدید شهرستان قلعه گنج کرمان و استفاده بهینه از تجربه کاری و روند امور محرومیت‌زدایی اختصاص داده شد و هفته جاری امروز جلسه پیشنهادات عملی، کاربردی و تطبیق تجربیات دو شهرستان به ریاست استاندار محترم و همه مدیران کل اجرایی و مسولان محترم طرح بنیاد علوی، نقشه راه توسعه شهرستان لنده را در دستور کار قرار دادند، اما به دلیل بدسلیقگی، عده‌ای با حسن نیت غیرمنطقی و غیرقانونی و عده دیگری با سوءنیت عامدانه موجب تشویش و نگرانی اذهان مردم شریف لنده شده‌اند.

همچنین بیان شده است: اینجانب ضمن رصد موضوع مورد بحث را قبلا بارها کتبا و شفاها به دستگاه‌های ذی ربط تذکر داده و نهادهای بالا دستی هم در جریان بوده و مکاتبات لازم هم برای جلوگیری از هر گونه تخلف صورت گرفته است.

در ادامه آورده شده است: لذا رسانه‌ای کردن موارد مطرح شده بدون طی مراحل قانونی و نظر نهاهادهای نظارتی را به صلاح ندانسته و همه عوامل دخیل را به رعایت قانون دعوت می‌کنیم.

در پایان خاطرنشان شد: بدون شک کسانی که از این بعد بخواهند با افشاگری‌هایی بدون سند و مدرک و طی مراحل قانونی و نظر دستگاههای نظارتی موجب تشویش اذهان مردم شوند و در مسیر پیشرفت بوجود آمده برای توسعه شهرستان خللی ایجاد کنند برخورد جدی خواهد شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما