کدخبر : 151986
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
فاقددیدگاه
پرینت

معلولان حمایت شوند/ خرید آثار معلولان شهرستان دشتی

جنوب پرس: فرماندار دشتی آثار معلولین این شهرستان را خریداری و دستگاه‌های اجرایی را مکلف به خریداری از آثار این عزیزان کرد.

معلولان حمایت شوند/ خرید آثار معلولان شهرستان دشتی

به گزارش جنوب پرس ، عبدالله نادری صبح چهارشنبه در بررسی مسائل و مشکلات معلولین شهرستان دشتی اظهار داشت: در حال حاضر دو هزار و۵۰۰ معلول در سطح شهرستان وجود دارد که نیازمند توجه جدی هستند.

وی افزود: انتظار داریم اداره کل بهزیستی توجه ویژه ای به این شهرستان داشته باشد واعتبارات خوبی برای دشتی پیش بینی کند.

نادری با تاکید بر اینکه در حوزه پیشگیری باید اقدامات بیشتری صورت بگیرد، گفت: در زمینه آموزش و پیشگیری از معلولیت در سطح شهرستان باید کارها و اقدامات بیشتری انجام داد و اطلاع رسانی لازم نیز در این خصوص صورت بگیرد.

وی ادامه داد: در هشت ماهه سال جاری هشت میلیارد ریال تهسیلات اشتغال زایی برای مددجویان بهزیستی پرداخت شده که زمینه اشتغال ۴۵ نفر را فراهم کرده است.

فرماندار دشتی همچنین دستگاه‌های اجرایی شهرستان را مکلف به خریداری از آثار صنایع دستی معلولین کرد و تصریح کرد: در راستای حمایت از این عزیزان ضرورت دارد مدیران آثار صنایع دستی معلولین در سطح شهرستان را خریدار کنند.

لازم بذکر است فرماندار دشتی به مناسبت روز جهانی معلولین ضمن بازدید از اداره بهزیستی شهرستان، مدرسه استثنایی مهر و مرکز حرفه آموزشی توانبخشی معلولین جهش در اقدامی ارزشمند برخی از آثار معلولین شهرستان خریدار کرد.

منبغ:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما