کدخبر : 151955
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
فاقددیدگاه
پرینت

یک هزار بازمانده از تحصیل وارد چرخه آموزش و پرورش شدند

جنوب پرس:  معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان از شناسایی، جذب و تحصیل یکهزار بازمانده از تحصیل در سال تحصیلی 97-98 خبر داد.

یک هزار بازمانده از تحصیل وارد چرخه آموزش و پرورش شدند

به گزارش جنوب پرس ، ایرج بیت اللهی سه شنبه شب در جمع خبرنگاران در مورد برنامه های آموزش و پرورش برای بازگشت بازماندگان از تحصیل در هرمزگان بیان داشت: توجه به اسناد بالادستی و ایجاد فرصت های برابر آموزشی امری ضروری در اجرای طرح انسداد مبادی بیسوادی کشور است.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد فرصت های برابر آموزشی از اولویت ها و ضرورت های آموزش و پرورش هرمزگان است، خاطرنشان کرد: با بهره گیری از ظرفیت های درون و برون سازمانی، بررسی موضوع افراد بازمانده از تحصیل و یافتن راهکارهای بومی و محلی برای شناسایی و جذب این دسته از افراد در دستور کار کمیته انسداد مبادی بیسوادی استان قرار دارد.
بیت اللهی اضافه کرد: برابر آمار وزارت آموزش و پرورش، از ابتدای سال تحصیلی تاکنون تعداد یکهزار نفر از این افراد شناسایی و جذب مدارس استان شده اند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان اظهار امیدواری کرد با اجرای برنامه های راهبردی کمیته های انسداد مبادی بیسوادی، کمیته برنامه ریزی و همچنین کمیته شناسایی و جذب و نگهداشت کودکان بازمانده از تحصیل، ظرف یک ماه آینده شاهد موفقیت های بیشتری در شناسایی و جذب این افراد باشیم.

این مسوول در پایان گفت: قطعا برای شناسایی حداکثری افراد بازمانده از تحصیل، آموزش و پرورش به حمایت و همکاری سایر بخش های جامعه از جمله فرمانداران، شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران، بخشداران و مشارکت آحاد مردم نیازمند است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما