کدخبر : 151922
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۷
فاقددیدگاه
پرینت

شناسایی و دستگیری کلاهبردار میلیاردی و کشف ۲۱ دستگاه کانتینر

جنوب پرس: فرمانده انتظامی هرمزگان از دستگیری کلاهبردار میلیاردی و کشف 21 دستگاه کانتینر مسروقه به ارزش 8میلیارد و 400 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، عزیزالله ملکی اظهارداشت: در پی شکایت نماینده حقوقی یکی از شرکت‌های کشتیرانی هرمزگان، مبنی بر اینکه طی چند مدت اخیر تعدادی از کانتینرهایی که در مالکیت شرکت کشتیرانی و یا تحت اجاره آن بوده از خطوط نقل و انتقال مفقود و هیچ اثری از آنها نیست، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی با بیان این‌که در بررسی‌های اولیه مشخص شد تعدادی از کانتینرها در کارگاه‌های تولید کانکس در یکی از استان‌های مرکزی کشور کشف و توقیف شده است، افزود: با بررسی تکمیلی صورت گرفته شخصی به هویت «ع.ج» که مالک یک شرکت تعمیر کانتینر بوده و نسبت به خروج کانتینر از اسکله آشنایی کامل داشته اقدام به خروج و فروش کانتینرها کرده است .

ملکی با بیان این‌که بنا به مستندات و اظهارات مالکان کارگاه‌های خریدار کانتینرها، متهم با مخدوش کردن شماره سریال‌های کانتینرها و زدن چسب شماره سریال اقدام به فروش آنها کرده است، بیان‌داشت: با هماهنگی قضائی و طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد .

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به این‌که تاکنون ۲۱ دستگاه کانتینر به ارزش ۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیارد ریال به این شیوه کشف شده است، تصریح‌کرد: پیگیری موضوع جهت کشف سایر کلاهبرداری‌های احتمالی در دست بررسی و اقدام می‌باشد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما