کدخبر : 151919
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
فاقددیدگاه
پرینت

غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش شد

جنوب پرس: با حکم مرتضی بانک دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد، غلامحسین مظفری به‌عنوان «رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش» منصوب شد.

به گزارش جنوب پرس ، از جزیره کیش، بعد از انتشار اخبار ضد و نقیض در رابطه با بازنشسته بودن یا نبودن محمدابراهیم انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، مرتضی بانک دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد عصر امروز طی حکمی،  غلامحسین مظفری را به‌عنوان «رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش» منصوب کرد.

هرچند برخی رسانه‌ها بازنشستگی انصاری‌لاری را علت برکناری وی می‌دانند اما این انتصاب، پایانی بر شایعات نبود، چون چند هفته قبل دفتر انصاری لاری موضوع بازنشسته بودن را حل شده اعلام کرده بود، به‌نظر می‌رسد عزل انصاری‌لاری دلیلی غیر از بازنشستگی داشته باشد، شاید این مرد آرام و سیاسی ناگفته‌هایی در این رابطه داشته باشد که فردا در جلسه تودیع و معارفه که در جزیره کیش برگزار می‌شود، آنها را بیان کند.

انصاری‌لاری حدود ۱۴ ماه قبل با حکم همین مرتضی بانک به‌سمت مدیرعاملی منطقه آزاد کیش منصوب شده بود، با حضور انصاری‌لاری در جزیره کیش بارقه‌هایی از امید به بهبود رونق اقتصادی در بین جزیره‌نشینان شکل گرفت، امیدی که رفته رفته معلوم شد بیشتر از جنس همان شعارهای رنگین سیاسی است که او با خود برای کیش به سوغات آورده است.

اگرچه دوران مدیریت انصاری لاری در سازمان منطقه آزاد کیش در یکی از بدترین شرایط اقتصادی کشور همزمان شد، اما به زعم برخی کارشناسان، ضعف نگاه عمرانی و گردشگری در وی و تیم همراهش را نیز می‌توان از دلایل ناتوانی در رسیدن امیدهای داده شده عنوان کرد.

مظفری متولد ۱۳۴۷ در نیشابور است و عضویت در مجلس هفتم شورای اسلامی، فرمانداری نیشابور، معاونت استانداری تهران، مدیرعاملی بانک شهر و عضویت در هیأت مدیره بانک تجارت از مهم‌ترین سوابق وی به‌حساب می‌آید.

گفتنی است، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش فردا سه‌شنبه ساعت ۱۸ با حضور مسؤولان محلی، استانی و کشوری در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما