کدخبر : 151913
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

عدل هاشمی‌پور خواستار لغو مصوبه افزایش قیمت نان شد/به کیفیت نان رسیدگی شود

جنوب پرس: نماینده مردم کهگیلویه در مجلس طی نامه‌ای به استاندار خواستار لغو مصوبه افزایش قیمت نان در استان شد.

به گزارش جنوب پرس ، از کهگیلویه،در پی مصوبه افزایش قیمت نان در کارگروه آرد و نان، نماینده مردم کهگیلویه در مجلس از استاندار خواست ضمن لغو این مصوبه،به چرایی پایین بودن کیفیت نان پرداخته و مورد رسیدگی قرار شود.

عدل هاشمی‌پور در این نامه آورده است:

جناب آقای دکتر احمدی استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد-سلام علیکم

به استحضار می‌رساند پس از مصوبه اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان مبنی بر افزایش قیمت نان،تماس‌های متعدد مردمی در اعتراض و اظهار نگرانی آن‌ها دریافت شده است.

در همین رابطه خاطر شریف جنابعالی،مدیرکل صمت،کارشناسان،ناظران و سایر نهادهای مرتبط و اجرایی را به ذکر نکاتی چند معطوف می‌دارم.

امید است با نگرش مثبت و دقت نظر،مورد ارزیابی قرار گرفته و تلاش شود تا خروجی جلسات ادارات در جهت رضایت و خدمت به مردم باشند.

نیک مستحضرید که امروزه تحریم‌های اقتصادی و مشکلات معیشتی،طبقات متوسط،بی‌بضاعت و دهک‌های پایین جامعه به لحاظ درآمدی را با مشکلات جدی مواجه کرده است.

مردمی که در تمامی صحنه‌های لازم،دین خود را به نظام،انقلاب و رهبری معظم ادا نموده‌اند و همواره پایبندی،وفاداری و حمایت قاطعانه و همه جانبه خویش را اعلام می‌دارند،الحق که این مردم فهیم و نجیب،شایسته احترام و خدمتگزاری بیش از پیش بوده و وظیفه همه مسؤولان رفع مشکلات آنهاست.

از آنجایی که نان در سفره مردم جایگاه خاصی دارد،بهبود کیفیت آن به شدت مورد انتظار بوده به گونه‌ای که انجام این مهم،حتی از نظر نانوایی و متصدیان آن،بر افزایش قیمت نان ارجحیت دارد.لذا امید است برنامه‌ریزی عملی در این مسیر شتاب بیشتری گیرد.

مردم بعضا از پایین بودن کیفیت نان،ضعف نظارت بر نانوایی‌ها و به روز نبودن دستگاه‌های پخت،اعتراض دارند و از طرفی نانوایی‌ها هم بعضا از پایین بودن کیفیت آرد و افزایش افزودنی‌ها و کمبود ارائه خدمات گلایه‌مند هستند.

لذا تقاضا دارم دستور فرمائید تا ضمن لغو مصوبه افزایش قیمت نان،به سایر موارد اعتراضی و ذکر شده، رسیدگی و نسبت به جلب رضایت مردم و نانوایی‌ها،برنامه‌ریزی اصولی و اقدامات لازم به عمل آید.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما