کدخبر : 151911
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
فاقددیدگاه
پرینت

برای مناظره با جلایی پور آماده بودم/دقیقه ۹۰ اعلام کردند جلایی‌پور نمی‌آید

جنوب پرس: نماینده سابق مجلس گفت: برای مناظره با جلایی پور آماده بودم.

به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج قرار بود که جلسه مناظره میان حمیدرضا جلایی‌پور از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب با حمید رسایی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در محل سالن شهید ایزدپناه یاسوج برگزار شود.

به گزارش فارس اما به دلیل عدم حضور جلایی‌پور در این مناظره به هر دلیل ممکن این مناظره برگزار نشد و برنامه به صورت سخنرانی در قالب و عنوان مذاکره و مقاومت در جایی دیگر یعنی در محل سالن سینما انقلاب یاسوج برگزار شد.

رسایی که از این موضوع به شدن گلایه‌مند بود اظهار کرد: مشخصا بنده مناظره را به جلسه سخنرانی ترجیح می‌دهم و اکنون نیز که در حضور شما دانشجویان هستم بهترین راه این است که به جای سخنرانی من جلسه پرسش و پاسخ گذاشته شود و بیشتر هم منتقدین طرح سؤال کنند.

وی گفت: تشکلی که میهمان خودش را دعوت کرده بود (انجمن اسلامی دانشگاه فرهنگیان) و مجوز برنامه برای مناظره گرفته شده بود در دقیقه نود اعلام کرده که میهمان آن‌ها یعنی آقای جلایی‌پور نمی‌آید.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در همین خصوص با بیان این که در برنامه‌های مناظره زیادی شرکت کرده‌ام افزود: با افرادی مثل مرعشی، مزروعی، تاج‌زاده، منتجب‌نیا، محمد هاشمی، کواکبیان مناظره داشته‌ام و با زیباکلام هم تا دلتان بخواهد مناظره کرده‌ام.

به گزارش فارس، رسایی همچنین به شدت از کسانی که محل سالن را تغییر داده بودند انتقاد کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما