کدخبر : 151880
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
فاقددیدگاه
پرینت

مشکل سوخت لنج داران بوشهری حل شد/ کارآفرینی در عسلویه مورد غفلت قرار گرفته است

جنوب پرس: معاون سیاسی استاندار بوشهرگفت: با تلاش استانداری با همکاری شرکت پخش فرآورده های نفتی مشکل سوخت لنج داران حل شده است و گشایش های خوبی در بحث لنج داران درحال شکل گیری است.

به گزارش جنوب پرس ، از عسلویه، مجید خورشیدی در جلسه شورای اداری شهرستان عسلویه که صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: نظام اسلامی به چهل سالگی رسیده است و در این چهل سال دشمنان نقشه ها و دسیسه های زیادی براین نظام تحمیل کردند اما تحریم ها و فشارهای خارجی باعث انسجام بیشتر داخلی شده است.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه دشمنان به دنبال دو هدف هستند افزود: دشمنان امید مردم  و کارآمدی نظام را هدف گرفته اند که این دو را زیر سوال ببرند.

وی با اشاره به اینکه باید به مردم امید بدهیم تصریح کرد: مردم ناامید با نظام سیاسی همراهی نمی کنند، امید باید در تمام زمینه های اقتصادی اجتماعی فرهنگی و سیاسی مدنظر باشد؛ ژست ناامیدی در بین برخی به ژست روشنفکری تبدیل شده است.

خورشیدی افزود: در موضوع ناکارآمد نشان دادن نظام در تلاش هستند القاء کنند سیستم های نظام کارآمدی ندارند؛ باید با اجرای طرح های ابتکاری و افتتاح پروژه های کارآمد در دهه فجر کارآمدی نظام را عیان تر نشان دهیم.

وی خواستار اطلاع رسانی بیشتر خدمات نظام و دولت شد و افزود: مردم حق دارند بدانند و مدیر موفق از رسانه ها دوری نمی کند؛ هر فعالیت و خدمتی ارائه می دهیم به مردم اطلاع رسانی کنیم و ساعاتی از هفته را به ارتباط مستقیم با شهروندان بگذرانیم و حرف مردم را بشنویم، حتی اگر پاسخی برای مطالبات آنها نداشته باشیم.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع به جد در برنامه مدیران باشد ابراز کرد: تکریم باعث می شود بخش اعظم رضایت مندی ارباب رجوع حاصل شود؛ در به کارگیری الفاظ و کلمات خوب و زیبا برای برخورد با ارباب رجوع دقت کنیم و حقوق شهروندی مطابق قانونی اساسی رعایت کنیم.

وی به مقوله امنیت در عسلویه اشاره کرد و گفت: امنیت خوبی در شهرستان حاکم است، نقش مردم و دستگاه های تامین امنیت قابل تقدیر است و این امنیت در سایه تلاش این عزیزان و همراهی روحانیت حاصل شده است.

خورشیدی ابراز کرد: دغدغه مردم عسلویه در خصوص آلودگی محیط زیست، دغدغه به حقی است و دفتر اجتماعی استاندار در حال پی گیری حل مشکل محیط زیست است.

معاون استاندار بوشهر در خصوص وضعیت اشتغال اظهار داشت: به کار آفرینی باید نگاه جدی تر داشته باشیم، وجود تاسیسات در این شهرستان زمینه کسب و کارهای جدید را فراهم می کند کارآفرینی مورد غفلت قرار گرفته است.

وی در خصوص مسئله لنج داران عسلویه گفت: با تلاش استانداری مشکل سوخت با همکاری شرکت پخش فرآورده های نفتی حل شده است و گشایش های خوبی در بحث لنج داران درحال شکل گیری است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما