کدخبر : 151843
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
فاقددیدگاه
پرینت

مقام آوری دانشگاه علوم فنون خرمشهر در یازدهمین جشنواره ملی حرکت

جنوب پرس: معاون فرهنگی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر از کسب سه مقام توسط انجمن های علمی این دانشگاه در یازدهمین جشنواره ملی حرکت خبر داد.

مقام آوری دانشگاه علوم فنون خرمشهر در یازدهمین جشنواره ملی حرکت

سید محمد موسوی در گفت و گو با خبرنگار جنوب پرس ، ، اظهار کرد: در یازدهمین دور از جشنواره ملی حرکت که با شرکت ۶۲۰ نفر از فعالان علمی داخلی و خارجی در اصفهان برگزار شد، سه انجمن علمی کشتی سازی، مهندسی موتورهای دریایی و شیلات با کسب سه مقام افتخار آفریدند.

وی ادامه داد: انجمن علمی کشتی سازی دانشگاه در بخش فعالیت های خلاقانه گروه مهندسی، حائز مقام سوم شد، انجمن علمی مهندسی موتورهای دریایی در بخش مسابقه گروه مهندسی، به مقام شایسته تقدیر دست یافت و انجمن علمی شیلات در بخش فعالیت خلاقانه گروه منابع طبیعی مقام شایسته را کسب کرد.

معاون فرهنگی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با یادآور شدن اینکه در این جشنواره یک هزار و ۳۵۵ اثر از ۱۰۶ دانشگاه کشور شرکت داشتند، افزود: هدف از برگزاری این جشنواره افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های علمی و حمایت و تشویق آن ها، شناسایی انجمن‌ها و دانشجویان دارای دستاوردهای علمی ممتاز ، آشنایی نخبه های علمی با صنایع و انتقال تجربه فعالیت‌های علمی موفق بوده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما