کدخبر : 151749
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴
فاقددیدگاه
پرینت

برد شهرداری آرامش را به خانه این تیم آورد

جنوب پرس: هفته دوازدهم مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز (دوشنبه) در حالی برگزار شد که شهردارى بندرعباس میهمان خود را با شکست بدرقه کرد .

به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس، تیم فوتبال شهرداری توانست در یک دیدار نزدیک و حساس، میهمان خود، بعثت کرمانشاه را با یک گل شکست دهد .

نماینده استان هرمزگان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور در دقیقه ۲۳ نیمه اول و توسط سعید هزارجریبی توانست گل اول خود را وارد دروازه بعثت کرمانشاه کند.

 در نهایت بازی در نیمه اول با همان تک گل دقیقه ۲۳ به اتمام رسید.

 در نیمه دوم و در دقیقه ۳۰ شهرداری می‌توانست به گل دوم خود برسد که با بی‌دقتی مهاجمان این تیم، توپ راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

در وقت‌های تلف شده نیز هادی دهقانی در یک موقعیت بسیار استثنایی نتوانست توپ را وارد دروازه خالی کند تا آه از نهاد تماشاگران بلند شود.

 در این دیدار، دو بازیکن از شهرداری و یک بازیکن از پاس همدان اخطار گرفتند.

وحید افتاری با شماره ۳۵ در دقیقه ۸۰ و عماد قاسمی با شماره ۳۲ دقیقه ۸۲ از داور کارت زرد دریافت کردند و دروازه‌بان ذخیره شهرداری نیز در وقت‌های تلف شده با کارت قرمز داور بازی مواجه شد.

شهرداری، بازی بعدی خود را مقابل نفت مسجد سلیمان در گچساران  به میدان خواهد رفت و بعد از آن نیز تعطیلات نیم فصل را سپری خواهد کرد.

نماینده استان هرمزگان با کسب این پیروزی جمع امتیازات خود را به ۱۸ رساند تا همچنان جز مدعیان قرار بگیرد .

گفتنی است، این تیم در سه بازی گذشته خود، تنها یک امتیاز کسب کرد.

فصل جدید مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور پس از کنار گذاشته شدن تیم‌های صبای قم و راه آهن تهران با شرکت ۲۶ تیم در دو گروه سیزده تیمی در حال برگزاری است.

نماینده بندرعباس در گروه دوم با تیم‌های استقلال رامشیر، آرمان‌گهر سیرجان، مس شهربابک، پاس همدان، بعثت کرمانشاه، نیروی زمینی تهران، خیبر خرم‌آباد، شهدای بابلسر، نفت امیدیه، شهرداری فومن، نفت و گاز گچساران و پرسپولیس گناوه هم‌گروه است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما