کدخبر : 151746
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
فاقددیدگاه
پرینت

اجرای طرح محرومیت زدایی از منطقه زیلایی با پوشش ۱۰ محور برنامه

جنوب پرس: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد از پیگیری و اجرای طرح محرومیت زدایی از منطقه زیلایی با پوشش ۱۰ محور برنامه خبر داد.

اجرای طرح محرومیت زدایی از منطقه زیلایی با پوشش ۱۰ محور برنامه

به گزارش جنوب پرس ، آذر صفایی نیا ظهر دوشنبه در نشست شورای اداری استان، افزود: در این حوزه انعقاد تفاهم نامه با اعتباری بالغ بر ۷۸ میلیارد تومان با معاونت مناطق محروم ریاست جمهوری انجام شده و بخش مناسبی از هدفگذاری در حوزه بانوان است.

‌صفایی نیا با بیان اینکه حوزه بانوان استانداری با توجه به اسناد بالادستی، سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و راهبردهای توسعه حوزه بانوان، هدفگذاری هایی را عملیاتی کرده است، ابراز داشت: برگزاری دهها برنامه در این محور عملیاتی شده و پوشش اجرایی در بخش های مختلف را داشته ایم.

صفایی نیا برگزاری جشنواره های فرهنگی هنری را از دیگر برنامه های انجام شده در محور بانوان دانست و گفت: افزایش روحیه نشاط، تعالی و پویایی از محورهای اجرای این برنامه بود.

مدیرکل امور بانوان استانداری از اجرای طرح های توانمند سازی زنان در مناطق مختلف به ویژه در مناطق حاشیه شهر خبر داد و اظهار کرد: همچنین اقدامتی نیاز است که در حوزه بانوان اجرایی و عملیاتی شود.

وی ابراز داشت: با هدف حمایت از توانمند سازی بانوان، تکمیل حلقه اشتغال زنان ایجاد بازارچه محلی در شهرها را طلب می کند.

صفایی نیا بکارگیری بسته های حمایتی و توانمند سازی در محورهای مختلف را از دیگر نیازهایی است که باید اقداماتی در محور آن انجام شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما