کدخبر : 151727
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
فاقددیدگاه
پرینت

سوختگی مصدومان کوی نیایش بالای ۸۰ درصد است / تلاش‌ها برای احیاء مصدومان ادامه دارد

جنوب پرس: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، حال چهار مصدوم حادثه شامگاه یکشنبه در کوی نیایش را وخیم اعلام کرد و گفت: تلاش‌ها برای احیاء مصدومان ادامه دارد.

فاطمه نوروزیان شامگاه یکشنبه در گفت و گو با جنوب پرس ، در بندرعباس اظهارداشت: بلافاصله پس از وقوع حادثه، مصدمان به اورژانس بیمارستان شهید محمدی انتقال داده شده اند.

وی افزود: میزان مصدومیت و درصد سوختگی این شهروندان بسیار زیاد و در حدود ۸۰ درصد است و حال عمومی آنان وخیم بوده و هر احتمالی وجود دارد.

 مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ادامه داد: هر چهار مصدوم جوان و سن آنان بین ۲۰ تا ۳۴ سال است.

نوروزیان با تاکید بر این مطلب که تیم پزشکی برای نجات مصدومان در حال تلاش است گفت: میزان سوختگی بالاست و جراحان فوق تخصص ترمیمی در کنار مصدومان حضور داشته و روند درمان را زیر نظر دارند.

وی ابرازداشت: مصدومیت و سوختگی از ناحیه فوقانی بدن و اندام‌های سر و صورت است و یکی از مصدومان اوضاع وخیم‌تری دارد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از انتقال مصدومان به بخش (ICU) خبر داد و گفت : دو نفر به این بخش منتقل شده‌اند و دو نفر دیگر نیز در حال انتقال هستند.

‎ گفتنی است این انفجار در حالی رخ داد که افراد حاضر در محل در حین نشت گاز کپسول، مشغول تعمیر و سرویس کولر بوده‌اند.

‎در اثر موج انفجار این حادثه، چهار نفر مصدوم شدند که حال سه نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

‎ این حادثه ساعت ۱۸:۱۱ به آتش‌نشانی گزارش شده و بلافاصله اکیپ عملیاتی آتش‌نشانان از ایستگاه چهار به محل اعزام شدند و مصدومان را به اورژانس تحویل داده و محیط را اطفاء و ایمن کردند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما