کدخبر : 151714
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
فاقددیدگاه
پرینت

خوابی که اصلاح‌طلبان تهران‌نشین برای چینش مدیریت‌ها در کهگیلویه و بویراحمد دیده‌اند

جنوب پرس: در دوره جدید علاوه بر این که سیاسیون اصلاح طلب داخل استان به دنبال تغییر و تحولات مورد دلخواه خود هستند و از تغییر استاندار گرفته تا عزل یک سرایه دار مدرسه را در دستور کار قرار داده اند، دیگرانی هم در بیرون از استان بیکار ننشسته و پروژه تغییرات مورد دلخواه را در استان کلید زده اند.

به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج، استان کهگیلویه و بویراحمد اگر امروز به عنوان یکی از استان‌های توسعه نیافته در کشور قلمداد می شود از دلایل این محرومیت و عقب ماندگی بازی‌های سیاسی است که سیاسیون در استان راه انداخته‌اند تا به منافع مورد نظر خود دست یابند.

متاسفانه استان تنها از سیاست زدگی رنج نمی برد بلکه علاوه بر آن قوم گرایی نیز بیداد می کند که اگر این دو را با هم تلفیق کنند خواهیم دید که جمع قوم گرایی و سیاست زدگی چه بلایی سر استان می آورد.

در دوره جدید علاوه بر این که سیاسیون اصلاح طلب داخل استان به دنبال تغییر و تحولات مورد دلخواه خود هستند و از تغییر استاندار گرفته تا عزل یک سرایه دار مدرسه را در دستور کار قرار داده اند، دیگرانی هم در بیرون از استان بیکار ننشسته و پروژه تغییرات مورد دلخواه را در استان کلید زده اند.

آن ها وقتی فهمیدند که می توانند در نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی اثرگذار باشند و در دوره گذشته انتخابات مجلس اثرگذاری خود را نشان دادند امروز هم به دنبال عزل و نصب های پیام نوری در استان هستند به این ترتیب که بدون زحمت دادن به خود و حضور در استان از همان محل کارخانه و پروژه نان و آب داری که مشغول به کار هستند مدیران مورد دلخواه را نصب و مدیران مخالف را عزل می کنند که نمونه ای از آن را چند هفته قبل در نصب یکی از مدیران صنعتی استان مشاهده کردیم.

امروز هم همان آقایان تهران نشین که کمتر در حوزه سیاست حضور داشته و بیشتر حول فعالیت های اقتصادی پرسه می زنند یکی از معاونان دستگاه های حمایتی را با فشار بر رئیس سازمان متبوع در تهران برکنار و یکی از دوستان و فامیل های وابسته را جایگزین کرده اند.

البته این انتظار می رفت که برای مثال در دستگاه های صنعتی و اقتصادی نفوذ داشته باشند اما هیچ گاه انتظار نمی رفت که این عده بتوانند در دستگاهی مثلا مانند بنیاد شهید دخالتی داشته باشند چرا که تا قبل از این کمتر از سیاسی کاری در دستگاه هایی این چنینی شنیده بودیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما