کدخبر : 151703
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

استقلال خوزستان برای جذب مربی صاحب نام بودجه می‌خواهد

جنوب پرس: سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان گفت: به‌دنبال این هستیم که یک مربی صاحب‌نام به خدمت بگیریم که با این شرایط مالی و با وجود محرومیت‌ها، چنین مربی به سختی می‌پذیرد هدایت تیم را در دست بگیرد.

محمد رحیمی ظهر امروز در گفت‌وگو با جنوب پرس ، در اهواز درباره شرایط هدایت تیم فوتبال استقلال خوزستان، اظهار کرد: نمی‌توانم زمان دقیقی را برای انتخاب سرمربی جدید ذکر کنم اما فردا جلسه‌ای داریم که در آن برنامه و استراتژی نهایی خود را جهت ادامه راه در این فصل می‌بندیم؛ نمی‌خواهیم عجله کنیم تا بهترین تصمیم را بگیریم و ادامه فصل را به نحو مطلوبی سپری کنیم.

وی افزود: آقایان بوستانی و مبعلی در این شرایط زحمت زیادی برای تیم کشیده‌اند و انصافا تیم در این یکی دو بازی خوب کار کرد؛ درست است که ما از شرایط فعلی ناراضی نیستیم اما باید هر چه زودتر یک سرمربی ثابت برای تیم انتخاب کنیم.

سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان گفت: داریوش یزدی زحمات زیادی برای این تیم کشید و تا یک جایی هم امتیازات مهمی برای تیم جمع کرد که واقعا از زحمات وی ممنونیم اما خب بنا به جمع‌بندی هیئت مدیره باید این جابجایی انجام می‌شد زیرا معتقدیم با این بازیکنان و با یک رهبری خوب می‌شود نتایج بهتری هم با این تیم گرفت.

وی ادامه داد: درست است که تعداد نمایندگان خوزستان در لیگ برتر زیاد است اما از مسؤولان استانی انتظار داریم نگاه ویژه‌ای به تیم ما داشته باشند زیرا فولاد و نفت آبادان شرایط مالی نسبتاً مطلوبی دارند و نفت مسجدسلیمان نیز اخیراً از برخی کمک‌ها بهره برده است؛ گروه ملی شرایط سختی را پشت سر می‌گذارد و نیاز داریم شخص استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان باز هم به این باشگاه کمک کنند تا از این وضعیت خارج شویم.

رحیمی بیان کرد: فولاد قطبی را آورده که مربی صاحب‌نامی است و ما هم به‌دنبال این هستیم که یک مربی باتجربه و صاحب سبک را به خدمت بگیریم که با این شرایط مالی و با وجود محرومیت از نقل و انتقالات و کسر شش امتیاز چنین مربی به سختی می‌پذیرد هدایت تیم را در دست بگیرد.

عضو هیئت مدیره و سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان درباره شرایط نقل و انتقالات این تیم و شایعه امکان باز شدن پنجره این تیم گفت: در حال حاضر و تا قبل از آغاز فصل نقل و انتقالات در نیم‌فصل ما می‌توانیم ۳ یا ۴ بازیکن آزاد به خدمت بگیریم ضمن اینکه با راه‌اندازی آکادمی باشگاه سهمیه امید هم می‌توانیم جذب کنیم اما با پیگیری‌هایی که انجام داده‌ایم برخی کارشناسان به ما گفته‌اند امکان تجدید نظر فیفا در این رأی وجود دارد.

وی افزود: جنس پرونده استقلال خوزستان و ساکونی با محرومیت دیگر تیم‌های ایرانی در سال‌های گذشته متفاوت است و فیفا می‌تواند با لغو محرومیت، پنجره نقل و انتقالات زمستانی را برای استقلال خوزستان باز کند.

محمد رحیمی اظهار داشت: اینکه ۶ بازیکن از تیم ما به تیم ملی امید دعوت می‌شوند نشان می‌دهد این تیم پتانسیل بالایی دارد ضمن اینکه بازیکنان باتجربه ما نیز عصای دست تیم هستند؛ با این حال تلاش می‌کنیم با جذب ۳ بازیکن خوب تیم را تقویت کنیم تا در جدول بالاتر بیاییم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما